Seleccionar página

Assam’daki sellerin neden olduğu yıkımı duymak üzücü

2007 ve 2011 yıllarında Dünya Kupası kazanan kampanyalarında Hindistan Takımı için hayati öneme sahip olan Gambhir, Sachin ve Sehwag’ın birlikte oynayamayacağı söylendiğinde Dhoni’nin seçim politikasının kendisine “büyük bir şok” olduğunu söylemişti. Ayrıca, bir oyuncu sayı atmaya devam ederse yaşın sadece bir sayı olduğu izlenimini verdiğini de ekledi.

“Avustralya’daki 2012 Tri-serisinde Dhoni, 2015 Dünya Kupası’nda ileriye bakarken üçümüzü (Gambhir, Sachin ve Sehwag) birlikte oynayamayacağını açıkladı. Bu büyük bir şok oldu, bence herhangi bir kriket oyuncusu için büyük bir şok olurdu. 2012’de hiç kimseye 2015 Dünya Kupası’nın bir parçası olmayacaklarının söylenmesini duymadım. Her zaman, gol atmaya devam edersen yaşın sadece bir sayı olduğu izlenimine kapıldım. , “Gambhir India Today’e söyledi.

“Önce üçümüzle birlikte oynamayacağınıza karar verdiniz, sonra üçümüzle birlikte oynayacağınıza karar verdiniz. Ya asıl karar yanlıştı ya da ikinci karar yanlıştı. O kararı şu şekilde aldı: bir kaptan ve üçümüz için de şok oldu, “diye ekledi Gambhir.

İşte tepkilerden bazıları:

#gambhir

#Dhoni

her ne oluyorsa Hint kriketleri için iyi değil.

@Hayalhanemersin

harika bir kriket oyuncusu, ancak çeşitli emekli kriketçilerden nazikçe davranmayı ve olgunlaşmayı öğrenmesi gerekiyor.

#sehwag

#SachinTendulkar

. 8 yıl ve emeklilikten sonra kulağa pek iyi gelmiyor.

– hazır (@onthesong)

Aralık 10, 2018

@Hayalhanemersin

suçlayamazsın

@sebnemziyagil

zayıf formunuz için. Öğrenmelisin

@kafadergisi

ve

@hayalhanemersin

. Eski Hintli kaptana saygı duymalısınız. Dhoni efendim, Jalte ho. Gambhir’de utanç

#dhoni

#GautamGambhir

@BCCI

– RAJENDRA BHATI (@ sainiprince2308)

Aralık 9, 2018

Emekli olduktan sonra bir şey hakkında yorum yapmak çok kolay. Geçmişi çıkarmak ve emekli olduktan sonra bir bebek gibi ona beşik atmak çok kolay. Bunun yerine bir erkek gibi emekli olun ve geçmiş kararları eleştirmeden ona bağlı kalın

#Gambhir

#Dhoni

– Sam (@ sam1223456)

Aralık 9, 2018

Gautam Gambhir, MS Dhoni’ye kötü söz vererek hastalıklı tavrını bir kez daha kanıtladı. Navjot Siddhu, İngiltere’deki dizinin ortasında emekli olduktan sonra soyunma odasında olanlar hakkında bir şey söylemeyi reddetti. Doğruluğun desteklendiğini hangi senaryo görüyor? İyi.

– Aswin Balaji Subramanyan (@ balaji201288)

Aralık 9, 2018

Gambhir phir se Dhoni ke piche pad gaya. Dhoni’nin kararı kesinlikle doğruydu. Uzun vadeli bir kararı sindiremiyorsanız, bu sizin sorununuzdur. IPL se kaptanlığı uzmanları goldbets.top jate hai Saab’ı yasakladı.

– Doktor Phd (@iDoctorPhd)

Aralık 9, 2018

Gautam Gambhir ‘dürüst’ bir adam olduğunu iddia ediyor ancak emekli olduktan sonra MS Dhoni’yi, seçicileri vb. Eleştirmeyi seçti. Yani bunca yıldır onlara karşı kesinlikle dürüst değildi.

– Hari Sadanandan (@ iamharry_88)

Aralık 9, 2018

Eski Hint açıcısı, Yeni Delhi’deki Feroz Shah Kotla Stadyumu’nda 2018-19 Ranji Trophy’de Delhi ve Andhra arasındaki son maçında güney pençesinin göz kamaştırıcı bir yüzyılı atmasının ardından kupa yüklü kariyerine uygun bir veda etti.

Assam selleri: Virat Kohli, Rohit Sharma paramparça olarak ayrıldı | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Assam’daki 33 eyaletin tamamı sellerden etkilendi Şimdiye kadar en az 28 kişi öldü ve 45 milyondan fazla insan etkilendi Assam’daki ölümcül tufan nedeniyle hayvanlar doğal yaşam alanlarını terk etti

Selden etkilenen Assam’da meydana gelen yıkım, Hintli kriketçilerin kalbini kırdı. Assam’daki sel durumu, eyaletteki 33 ilçenin tamamının tufandan etkilenmesiyle kritik hale geldi. Şimdiye kadar en az 28 kişi öldü ve 45 milyondan fazla insan ölümcül selden etkilendi. Hintli kaptan Virat Kohli, Rohit Sharma, KL Rahul ve Ravichandran Ashwin, insanları kendi güvenlikleri ile ilgilenirken eyaletteki kritik durumda hayvanlara yardım etmeye teşvik etmek için sosyal medya platformu Twitter’a gitti.

Kohli, Assam’daki tufanın neden olduğu yıkımdan kalbinin kırıldığını belirtirken, Rohit eyaletteki insanları güvenli ve yavaş sürmeye çağırdı çünkü hayvanlar sel nedeniyle doğal ortamlarını terk ettiler ve gidecek hiçbir yeri yok. Yolları eklerken eyalette yağmurun durması için dua ediyor.

“Assam’daki sellerin neden olduğu yıkımı duymak kalbi kırıldı. Düşüncelerim ve dualarım oradaki etkilenen herkese iletiliyor. #PrayForAssam, “Kohli Twitter’da yazdı.

Assam’daki sellerin neden olduğu yıkımı duymak üzücü. Düşüncelerim ve dualarım oradaki etkilenen herkese iletiliyor.

#PrayForAssam

– Virat Kohli (@imVkohli)

18 Temmuz 2019

“Bunu görmek için üzüldüm. Kaziranga yakınlarındaki Assam halkı, lütfen güvenli ve yavaş sürün, çünkü bu güzel hayvanların gidecek bir yeri yok, ancak yollarda yağmur onları bırakması için çok dua ediyorlar, ”diye yazdı Rohit.

Assam selleri: Hapishane sular altında kaldı, sınıflar mahkumlar için hücreye dönüştürüldü

[TWEET] Priyanka Chopra, Assam selleri hakkında bir mesaj yayınladı ve taraftarları devlet boğulurken bağış yapmaya çağırdı

[TWEET] Akshay Kumar, Assam sel mağdurları için Rs 2 crore bağışlayacak, diğerlerini katkıda bulunmaya çağırdı 

Bunu görmek için üzüldüm. Kaziranga yakınlarındaki Assam halkı lütfen güvenli ve yavaş sürün, çünkü bu güzel hayvanların gidecekleri bir yer yok, ancak yollarda yağmurun onlar için bırakması için çok dua ediyorlar.

pic.twitter.com/1JkZwkiom8

– Rohit Sharma (@ ImRo45)

18 Temmuz 2019

County kulübü Nottinghamshire ile olan görevi nedeniyle İngiltere’de bulunan Ashwin, ölümcül tufan nedeniyle hayvanlar evsiz kaldıktan sonra insanların doğanın gazabıyla karşı karşıya kalacağı konusunda uyardı. Rahul ise Assam’daki mevcut durumu görmenin yürek burkan olduğunu yazdı. 16 Temmuz’un başlarında (Salı), eski Hintli kriket oyuncusu Virender Sehwag, ülke halkını ayağa kalkıp sel altında sarsılan her eyaleti desteklemeye çağırmıştı.

“Ülke çapında şiddetli seller ve kuraklıklar. Yaşam alanlarını korumak için mücadele eden hayvanlar, doğa konusunda en sezgisel olan hayvanlar, mücadele ettiklerinde sırada bizim olduğumuzu bilmemiz gerekir. #AssamFloods #animals #Kaziranga, “Ashwin mikro blog platformu Twitter’da yazdı.

Ülke çapında şiddetli sel ve kuraklık. Yaşam alanlarını korumak için mücadele eden hayvanlar, doğa konusunda en sezgisel olan hayvanlar, mücadele ettiklerinde sırada bizim olduğumuzu bilmemiz gerekir.

#AssamFloods

#hayvanlar

#Kaziranga

https://t.co/iFYH5U6MyM

– Ashwin Ravichandran (@ ashwinravi99)

18 Temmuz 2019

Assam’daki durumu görmek üzücü. Düşünceler ve dualar #StayStrongAssam, “diye yazdı Rahul.

Assam, Bihar, Uttar Pradesh, Tripura sellerle sarsılıyor. Ayağa kalkma ve her eyaleti destekleme zamanımız geldi.

– Virender Sehwag (@virendersehwag)

16 Temmuz 2019

ASDMA’ya göre Assam’da yağmurlar nedeniyle yaklaşık 4 bin 626 köyden etkilenirken, yaklaşık 1.50.947 kişi 427 yardım kampına kaydırıldı. 10 milyondan fazla hayvan da etkilendi ve onları doğal ortamlarının dışında evsiz bıraktı. Kaziranga Ulusal Parkı’nın neredeyse yüzde 90’ı sulara daldı ve yetkililer, güvenlik için daha yüksek zeminler arayan hayvanları kurtarmak için NH 37’nin hızını – parkın etrafında – kısıtladı.

KL Rahul, Yeni Zelanda T20I yarışmalarını iki yarım asır da dahil olmak üzere 224 koşu ile bitirdi.nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP KL Rahul, Yeni Zelanda’ya karşı beş maçlık T20I serisinde bir açılış olarak mükemmel bir formda yer aldı. Rahul, böylece süreçte yeni bir rekor elde etti Rahul, ancak son beraberlikte 33 top 45’e düştü

KL Rahul’ın uluslararası kariyerinin en iyi döneminde olduğu rahatlıkla söylenebilir. Shikhar Dhawan’ın sakatlığının ardından 2019 Dünya Kupası’nda vuruş sırası açma fırsatı yakalarken, 45.12’de 361 koşuyla Hindistan’ın en yüksek üçüncü koşusu oldu. Aynı şey, Dhwan’ın sakatlığı, Hindistan’ın 2019’un sonundaki ev serisi sırasında uzun süre uzadığı için, en kısa formatta serbest atış hakkı verildiğinde de oldu. Sağlak, tutarlılığı nedeniyle takım yönetimini hayal kırıklığına uğratmadı.

Rishabh Pant, Avustralya ODI’lerinde bir beyin sarsıntısı geçirdikten sonra, Rahul’un limitli formatta wicketkeeper-batsman olarak devralması nedeniyle kenara atıldı. Böylelikle, Karnataka topa vuran oyuncusu eklenen sorumluluğun bir sonucu olarak olgunlukla oynuyor. Hindistan ve Yeni Zelanda arasındaki serinin beşinci ve son T20I’sinde Rahul, iki yarım asırlık yüce formda oldu ve seriyi Men in Blue için ikili T20I serisinde en çok koşu (224) ile bitirdi. 

Rahul ikinci yarıda güdükleri korumak için çıkacak olsa da, iki taraflı T20I’lerde bir Hintli tarafından en çok koşan seriyi bitirdi. Bununla birlikte, aşağıdaki liste Virat Kohli (iki kez), Rahul ve Rohit Sharma’nın adını içerir, ancak diğer tüm örnekler üç T20I’den oluşuyordu.

Hindistan için ikili T20I serisindeki çoğu çalışma:

224 – KL Rahul v NZ (5 maç)199 – Kohli – Aus, 2016 (3) 183 – Kohli – WI, 2019 (3) 164 – Rahul – WI, 2019 (3) 162 – Rohit – SL, 2017 (3)

KL Rahul, Koffee ile Karan tartışmasının onu nasıl etkilediğini anlatıyor.

KL Rahul, T20 kriketinde başka bir dönüm noktasına ulaştı, Virat Kohli’ye katıldı, elit listede Rohit Sharma

Rohit Sharma, Virat Kohli’nin örneğinden yararlandı: Ian Chappell, Hintli kaptanı övdü

KL Rahul, 10 Kas 2019 tarihinden beri17 han, 870 koşu, 54.37, S / r 122, 100s: 1, 50s: 8, 4s: 78, 6s: 26

Rahul son T20I’de de kendi elementine bakıyordu. İyi yapılmış bir 33-top 45 için birini kısa süreliğine kapatmadan önce çok iyi gidiyordu. Hindistan, 4-0 önde oldukları için seriyi aklamaya istekli olacak ve tarih yaratmayı hedefleyecektir. 

KL Rahul, Karan tartışması.nbsp ile tüm Koffee’yi uzun bir gönderi için somurtduğunu söyledi | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Hindistan’ın wicketkeeper-vurucu oyuncusu KL Rahul, Karan tartışmasıyla tüm Koffee’de açıldı Rahul, olay sonrası kariyerini yenilemek için bir tekmeye ihtiyacı olduğunu belirtti. Rahul, Yeni Zelanda’ya karşı devam eden beş maç T20I serisinde üstün formda

KL Rahul, son zamanlarda Hint kriketindeki kasabanın konuşması oldu.

Abrir chat