Seleccionar página

Bizimle önceki direktiflerden kimse olmayacak, yenileme toplam olacak.

Bu yasa, Lleida gibi davalar için öngörülmüştür, ancak bir varlık ona girmek zorunda kaldığında, bu, mümkün olandan daha fazlasına doğru ilk adımdır “.

Josep Felis

Her halükarda, ticaret mahkemesi Lleida’nın talebini kabul ettiği sürece bu ilk adımı başkaları takip etmelidir. Moragues, “Muhtemelen bir sonraki bölüm bir istihdam düzenleme dosyası (ERE) ve Lleida için olumlu hiçbir şey üretmeyecek diğer önlemler olabilir” dedi. Olumlu bir not olarak, Lleida kulübünün bu adımda ödeme yapılmamasından kaynaklanan düşüşü en azından anlık olarak engellemesi gerçeği.

Öte yandan, Lleida futbolunda Unió Esportiva de Lleida’nın önceki menajerlerinin Benavent’in Üçüncü Lig’deki yerlerini Ascó’ya satmasını engellemek için nasıl hiçbir şey yapmadıkları anlaşılamıyor. Mavi liderler meydanla ilgilenmiş olsalardı, Tercera’da yeni bir aşama, sadece Terra Ferma futbolu için olumlu yönler bildiren bir kulüp değişikliğiyle başlayabilirdi. Lleida’nın yeni başkanı Anabel Junyent, orta vadede tek alternatifin Tercih Edilen Bölgede Alcarràs meydanını işgal etmek olabileceği kulübün yan ekibini ortadan kaldırmaya karar verdi.

Tüm bunlara, spor açısından, orta saha oyuncusu Miki Massana’nın Lleida ile imzaladığı sözleşmenin iptali için önerilen değişikliği almak üzere dün Lleida kulübünün ofislerinden geçtiğini eklemeliyiz. Geçen sezon Emili Vicente’nin takımında çok az dakika oynayan Massana, önümüzdeki birkaç gün içinde cevap vermek zorunda kalacak.

El Prat, sezonun başlamasıyla birlikte sıfırdan başlasa da, Luis Quiñonero’nun başkanlık ettiği takım, geçtiğimiz günlerde düzenlenen üyeler toplantısında duyurulduğu gibi, Miguel López’in takımın amacını gerçekleştireceği için hiçbir şeyden vazgeçmek istemiyor. Bu yıl liderlik olabildiğince uzun süre liderlik tablosunun en üst kısmında yer almak ve sonunda tanıtım alanına girme olasılıkları varsa, bundan yararlanmaya çalışacağız.

Manolo G.

Takım, son ligin bel kemiğini koruyacak – son teslim tarihlerine göre iyileşmeye devam eden kaleci Toni, savunucular Murillo, Víctor Durán ve Alex Pérez, orta saha oyuncusu Fernando, Isma, Lara ve Ernest ve forvet Mechi ve James. Hospi, Xavi Valls veya Ezquerra için imza atan Third Sergio Cirio’dan forvet ve gol kralı gibi birçok önemli kayıp yaşandı ancak takım, savunmacılarda olduğu gibi başarılı olmak isteyen gençleri de bünyesine kattı. Aitor (Olesa) ve Javi (Marianao), orta saha oyuncuları Jarabo (Santfeliuenc) ve David (gençlik) veya forvet Ignacio (Masnou), David Haro (Sants) veya David López (Vic). Ve yine de gelecek başka bir forvet var.

Pratenses, geçen yıl yaşadıklarından sonra her zamankinden daha büyük bir hevesle 28’inde işe geri döndüler, burada Manolo Márquez ile Tarihte ilk kez Peña Sport’a karşı İkinci B’ye terfi için bir terfi oynayarak tavana ulaştılar. Takım, olasılıklara rağmen ligi dördüncü sırada tamamladı ve şimdiden tekrar yükselmeye çalışmak için sabırsızlanıyorlar.

Lleida ve Sabadell’in personeli bugün işe gidiyor. Bu sezon Lluís Carreras tarafından yönetilecek olan Harlequin takımı şu yeni özellikleri sunuyor: kaleci Oriol Torres (Madridli genç), savunmacılar Toni Lao (Gramenet) ve Mikel Azparren (La Nucia), orta sahalar Raúl Rodríguez (Gramenet), Alberto Manga (Avustralya Ligi), Aitor Ramírez (Damm Juvenil) ve Eneko Fernández (Alavés) ve forvet Joaquín Rodríguez (San Roque de Lepe) ve Marc Fernández (Avrupa).

https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/

A. Jiménez / J. Felis

Kulüp bir forvet daha imzalamak istiyor ve FC Barcelona ve Espanyol’dan transfer bekliyor. Personelin yarısı bugün tıbbi muayeneden geçecek ve diğer yarısı Nova Creu Alta’nın yapım aşamasında olduğu için sabah 9.00’da Josep Molins de Sant Oleguer’de ilk eğitim oturumunu gerçekleştirecek. Yarın sağlık kontrolleri tamamlanacak ve bugün geçenler ilk hazırlık seansını gerçekleştirecek.

Lleida ekibi bu sabah tıbbi kontrollerden geçecek ve öğleden sonra ilk antrenman seansını yapacaklar. Geçen sezon oyuncuların önemli bir kısmının ayrılması ve iflasın girişini çözmek için bekleyen takım, üç yeni yüz ve birçok bilinmeyenle yürümeye başlar.

Şimdiye kadar yapılan transferler forvet Rayo (Orihuela) ve Jordi Esteve (Barça gençliği) ve orta saha oyuncusu Héctor (L’Hospitalet). Aşama olmayacak ve ilk maç Mollerussa’ya karşı 8.’de oynanacak. Balaguer, Binéfar ve Barbastro’ya karşı da oynanacak.

Gramenet başkanlığına seçimler yapılacak. Rafael Osuna ve Tarsicio Aguado başkanlığındaki iki adaylığı birleştirme girişimi meyvelerini vermedi ve dün öğleden sonra bu son adaylık, eski oyuncuların adaylığı, seçimlerini açıklamak için bir basın toplantısı düzenledi. . Varsayımsal yönetim kuruluna bizzat Tarsi başkanlık edecek ve aralarında birinci ve spor başkan yardımcısı olan Francisco Macanaz’ın ve ekonomi başkan yardımcısı Albert Clarà’nın da bulunduğu 6 başkan yardımcısından oluşacaktı.

Toni Castañeda

Sözcü olarak görev yapan Macanaz, “Biz geleceğin adayıyız. Bizimle önceki direktiflerden kimse olmayacak, yenileme toplam olacak. Biz futbol dünyasından gelen insanlarız ve her şeyden önce olacağız. ekonomik şeffaflık aramak. “

Bu basın toplantısının en önemli özelliği, Üçüncü Lig’e düşmeyi önleyecek şekilde oyuncularla olan borçlarını karşılamaları için gerekli garantilerin sunulmasıydı. “Onlara zaten sahibiz. Yani, kazanırsak, Gramenet İkinci B’de devam edecek.” Ayrıca “diğer borçları yeniden müzakere edip taksitle ödemeye çalışacağız”. Sporda “ismini veremiyoruz ama bir teknisyenle anlaştık”. Öte yandan Jorge Hervás’ın yönetim kurulunun bir parçası olmaktansa banklarda oturmayı tercih ettiği için yan kuruluşun sorumluluğunu üstleneceği açıklandı.

Macanaz, aralarında Rafael Osuna’nın adaylığı olan Víctor Álvarez üyeleriyle şahsen temasa geçtiğini ve mali garantiler konusunu tartışmak için Osuna ile bir toplantı yapmayı reddettiklerini doğruladı. Bu yüzden bu Cuma kulübün ofislerinde 12’den 14’e ve 17’den 20’ye kadar seçimler yapılacak.

Rafael Osuna başkanlığındaki Gramenet’in yeni yönetim kurulu için bir hafta bile sakin geçmedi. İlki, seçim sürecinde ortaya çıkan ve ayın başkanı tarafından tanınan açık usulsüzlüklere karşı olası bir meydan okuma iddiası idiyse, şimdi de seçim kalelerinden birinin uyumsuz sesiyle birleştiler.

Toni Castañeda

Ve Peña Kapo Kanioneri’nin başkanı Juan Zaibel, Ricard Vicente’nin ‘Tribuna Marca’ programında Osuna’nın adaylığı ile Peñista üyelerinin adaylığı arasındaki birleşmede kabul edilen bir sözün ihlal edildiğini kınadı. Zaibel, anlaşmalardan birinin “antrenör Jaume Creixell olduğunu. O zamana kadar bize antrenör olarak başka bir adayları olduğunu söylediler, ancak talebimizi kabul ettiklerini” açıkladı. Ayrıca Zaibel, bu anlaşmanın gramenetçi spor direktörü Víctor Alvarez ile yapıldığını belirtti.

“Bizi yaptıkları aldatmaca sayesinde seçimleri kazandılar. Bu yüzden Víctor Alvarez’den bize yalan söylediği için istifa etmesini istedik. Kendimizi aldatılmış hissediyoruz. Jaume Creixell ile konuştum ve o çok etkilendi. O da onu aldattığını düşünüyor. Víctor Alvarez. Bana Yönetim Kurulu’nda bir pozisyon vererek sessizliğimi satın almaya çalıştılar, ancak reddettim “ve” ilk söz zaten yerine getirilmediğinde, kötü iş “konusunda uyardım.

İspanya’da “Bugüne kadar 930,230 PCR gerçekleştirildi”. Sağlık Bakanı Salvador Illa’nın bu sabah Sağlık Komisyonu’nda yaptığı bu açıklama, ülkemizde yapılan testlerin miktarına ilişkin mevcut en son güncellenmiş verilerin rakamları şu noktalara koyması nedeniyle farklı medyayı şaşırttı. 350.000.

D. Cruz (@usuaridavid)

Testlerdeki bu büyük artışın nedeni bizzat sözcünün kendisi tarafından açıklanmıştır: “PCR gerçekleştirme kapasitesini artırdık. Son üç haftada, günlük 40.000 ila 47.000 PCR arasına ulaştı”, bu ortalamanın çok üzerinde bir rakamdır. İspanya’da koronavirüse neden olan sağlık krizinin başlangıcında hazırlanan 20.000’den. Bu nedenle, tespit kapasitesi enfeksiyonların zirvesindekinden daha yüksektir ve bu, bazı otonom topluluklarda olduğu gibi asemptomatik vakaların tespit edilmesine izin verecek bir şeydir.

▶ # Sağlık Komisyonu, # COVID19’dan ölenlerin anısına ve hastaneye kaldırılan tüm insanlar ve sağlık çalışanlarıyla destek ve dayanışma gösterisi olarak bir dakikalık saygı duruşuyla başladı. pic.twitter.com/05iDv4B4W4

– Kongre (@Congreso_Es) 16 Nisan 2020

 Bu sayı aynı zamanda La Rioja, Murcia Bölgesi veya Endülüs gibi bölgelerde yapılmaya başlanan, hastalığı neredeyse hiç olmayan ve halihazırda antikoru olan hastaların tespit edilmesini sağlayan hızlı seroprevalans testlerinin sayısını da içermez. . 

Covid-19 hastalığına neden olan ve dünya çapında 2,2 milyondan fazla enfeksiyona ve 154.726 kişinin ölümüne neden olan SARS-CoV-2 koronavirüs hakkında çok az şey biliniyor. Bu nedenle, bilim adamlarının çalışmaları her zamankinden daha önemli ve araştırmayı en gençlere yaklaştırmak amacıyla, Canal 24 Horas bugün Bilim Bakanı Pedro Duque ve Bilim Bakanı Fernando Simón’un yer aldığı özel bir program yayınladı. Sağlık Krizi Yönetim Komitesi’nin en görünür yüzleri, bazı şüphelere açıklık getirdi.

D. Cruz (@usuaridavid)

Her ikisinin de tartıştığı konular arasında, hastalığın yıl sonunda geri dönme olasılığına atıfta bulunanlar var: “Büyük olasılıkla önümüzdeki kış geri dönecek, ancak kesin değiliz.” Ayrıca, bu milenyumun başında SARS-CoV-1’in dünya çapında 8.000 vakaya neden olduğunu ve yalnızca 26 ülkeyi etkilediğini açıkladılar. SARS-CoV-2’nin selefinden çok daha hızlı yayıldığına bir atıf da eksik olamazdı: “nasıl bulaştığı ile ilgili. İlk başta sadece bir kişi semptomları olduğunda bulaştığına inanılıyordu. artık bunun böyle olmadığını biliyoruz “.

Bilim Bakanı, gençlere maskenin nasıl düzgün takılacağını açıklıyor #LaInfanciaPreguntahttps: //t.co/1YKsdA9ocs pic.twitter.com/70nbKVfyg7

– RTVE Noticias (@rtvenoticias) 18 Nisan 2020

 Ancak sosyal ağlarda en çok yorumlanan ve bir dereceye kadar viral hale gelen an, Pedro Duque’nin maskeyi doğru şekilde nasıl takacağını öğrettiğini gösteren an oldu. Bakan, elleriyle dış tarafına dokunmanın yanı sıra bazı iletişim sorunları yaşadı ve kulağındaki ip kaydı. 

Sağlık Bakanlığı, her zamankinden daha geç ve üst üste ikinci gün İspanya’daki koronavirüs kriziyle ilgili yeni verileri bildirdi: Son 24 saatte ölümler 565’e düştü, yeni vaka sayısı ise 3.568 oldu. . Bu rakamlar, tespit edilen enfeksiyonlarda daha önemli olan her iki parametrede de düşüşe neden oluyor (dün 5,252 idi).

D. Cruz (@usuaridavid)

Durumla ilgili günlük rapordaki diğer önemli parametre ise iyileşme: Dünden sonra rakam, Sağlık Bakanlığı’nın iç düzenlemeleri nedeniyle 72.000’e (önceki güne göre 5.000 daha az) düştü, bugün toplam hasta sayısı hastalık 74,662’dir. Merhumun sayısıyla birlikte iyileşenlerin sayısını da eklersek, 95.000’e yakın kapalı vakaya sahibiz (iyileşmiş veya Covid-19’u yenmemiş hastalar). 

Abrir chat