Seleccionar página

Cidden, neredeyse hayatımı kaybediyordum.

O bir komutan. Bu yüzden Perry bu pozisyonda, ” dedi Tepper. "İçiniz rahat olsun, Perry Fewell Afrikalı Amerikalı olduğu için o noktada değil. O noktada çünkü o dönem için en iyi adam. ” Tepper, genel müdür Marty Hurney’i işten atmadı ve ona olağanüstü bir üniversite değerlendiricisi dedi. Ancak profesyonel personel değerlendirmesine odaklanacak bir genel müdür yardımcısı ve futbol operasyonlarından sorumlu bir başkan yardımcısı atamayı planlıyor. Tepper, Hurney’in uzun vadeli organizasyonda kalmasını sağlamak için hiçbir şey söylemedi."Uzun vadeli, sürdürülebilir başarı için yapılandırıldığımızdan emin olmak için futbol operasyonumuzun kapsamlı ve kapsamlı bir incelemesini yapacağız ” dedi Tepper. "Vizyonumuz, modern ve yenilikçi süreçlerle eski okul disiplini ve dayanıklılığın doğru karışımını bulmaktır."Mevcut futbol kadromuzu tamamlaması için çok çeşitli futbol yöneticilerini dikkate alacağız.

Hepimiz bunun bir sürecin ilk adımı olduğunu anlamalıyız, ancak takımımız ve hayranlarımız için bir şampiyonluk kültürü oluşturmaya ve sürdürmeye kararlıyız."Lisfranc sakatlığı nedeniyle yedek sahada sakatlanan oyun kurucu Cam Newton’un geleceği için yeni bir teknik direktörün ne anlama geldiğine gelince, Tepper söyleyemedi. 2015 NFL MVP, 2. hafta deplasmanından sonra kapatılmadan önce arka arkaya sekizinci maçını kaybetti. Newton’un yerine geçen Kyle Allen, geçtiğimiz altı oyuncudan beşini kaybetmeden önce bu sezon ilk dört başlangıcını ve geçen sezona beş genel flörtünü kazandı. Üçüncü tur seçimi Will Grier bir düşüş oynamadı."Umarım Cam sağlıklıdır, ” dedi Tepper Newton için. "Açıkçası bilmiyorum ve şu anda Cam de bilmiyor. ” Yapamadı Ron Rivera ve Cam Newton birlikte 68 oyun kazandı. 2000 yılından bu yana, birlikte bir Super Bowl kazanamayan oyun kurucu-koç kombinasyonunun en çok kazandığı ikinci galibiyet bu.

Coach-QB ComboWinsAndy Reid-Donovan McNabb90Ron Rivera-Cam Newton68Marvin Lewis-Andy Dalton67Mike Smith-Matt Ryan66 – ESPN İstatistikleri & InformationTepper, bir sonraki koçun oyun kurucuda iyi seçimlere sahip olacağına inanıyor. Newton’un sözleşmesinin son yılı olan 2020’deki 21,1 milyon dolarlık üst rakamının o kadar büyük olmadığını ve bunun bir zarar olduğunu söyledi."Şu anda yılda 36 milyon dolarlık bir hata ile yükümlü değiliz ” dedi. 30 yaşındaki Newton, Instagram hikayesine Rivera’nın işten atıldığını yazdı. "derinden incinmek" ve o "[Rivera] nın hayatım üzerindeki etkisi nedeniyle sonsuza kadar minnettar kalacağım." Rivera’ya teşekkür etti "bana bir fırsat veriyor" ve "bana inandığın için.""Devam edebilirim ama en önemlisi; Ben olmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim, diye yazdı, Panterlerin 2011 taslağının ilk seçimini yaptığı Newton. 2017’de Panthers tarafından genel olarak sekizinci seçilen Christian McCaffrey, Instagram’da Rivera’ya bir övgü yayınladı: "Carolina için zor bir gün. Bana ilk günden beri inanan koça teşekkür ederim."Bir futbol takımından çok daha fazlasını temsil ediyorsun. Herkese bir lider ve örnek olmanın ne demek olduğunu temsil ediyorsunuz.

Senin için oynadığım için sonsuza kadar minnettar olacağım. #KeepPounding" Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin Carolina için Zor bir gün. 1. günden beri bana inanan koça teşekkür ederim. Bir futbol takımından çok daha fazlasını temsil ediyorsunuz. Herkese bir lider ve örnek olmanın ne demek olduğunu temsil ediyorsunuz.

Senin için oynadığım için sonsuza kadar minnettar olacağım. #KeepPounding Christian McCaffrey (@christianmccaffrey) tarafından 3 Aralık 2019 saat 18: 01’de paylaşılan bir gönderi PST / ** / / ** / Rivera dokuz yıllık görev süresini 76-63-1 normal sezon rekoru ve bir 3-4 sezon sonrası not. 2015’te NFL’nin en iyi 15-1 sezonuna ve Super Bowl gezisine rağmen, sadece üç galibiyet sezonu ile bitirdi.https://gamblingprofessors.com Panthers, bu Super Bowl’da Denver Broncos’a yenildi. Rivera, Tepper’in Panthers’ı uzun süredir sahibi olan Jerry Richardson’dan satın almak için 2,275 milyar dolarlık NFL rekoru kırmasının ardından son iki sezon 12-16’lık bir rekora imza attı. Baş antrenör veya savunma koordinatörü olarak başka bir iş bulmakta zorlanmamalı.

Geçen sezonun sonlarında savunmayı tersine çevirmek amacıyla savunma oyununu devraldı ve bu sezon bu rolü oynamaya devam etti.Oyunun en iyi savunma beyinlerinden biri olarak leaguewide görülüyor.Tepper, Rivera ile son görüşmesinin olduğunu söyledi. "duygusal.”"Dinle, Ron Rivera’ya saygılarım var, ” dedi Tepper. "Bu oyundaki en iyi adamlardan biri. Bu boğalar değil —."Ancak nihayetinde Tepper, Rivera’nın Panterleri (5-7) Pittsburgh’da ve Steelers’ın azınlık sahibi olarak büyümeye alıştığı türden uzun vadeli başarıya götüren adam olduğuna inanmadı. -term, bir gecede geri dönüş beklemiyor."İnsanlar ya da hayranlar mesih’i burada tutacağıma ve sizi bir yıl içinde söz verilen topraklara getireceğime inanıyorsa, tanışmaları gereken birkaç adamım var ” dedi Tepper. "Diş Perisi ile tanışabilirler, Noel Baba ile tanışabilirler, Brooklyn’de bir köprüm var."Bir yıldır konuşmuyorum. İnşa edilecek ve sürdürülecek … inşa edilecek ve sürdürülecek bir standarttan bahsediyorum. ” 1 Kasım 2019John Keim ESPN Personel Yazarı Kapat 1994’ten beri Washington Examiner ve diğer medya kuruluşları için Redskins’i ele aldı Üç kitap yazmış veya ortak yazmıştır. Redskins’de ve Cleveland BrownsFollow’de Twitter’da ASHBURN, Va. – Washington Redskins Pro Bowl, Trent Williams’ın artık örgüte güvenmediğini ve kendisini takas etmek için son dakikaya kadar beklediklerinde haklı olduklarını hissettiğini söylüyor. Saç derisindeki kanserli büyümeye dikkat etmelerinin ne kadar sürdüğünü söylediği için üzülüyor. Salı günü direnişini sona erdiren Williams, geçen sezonun sonundan bu yana ilk kez kamuoyuna açıklama yaptı. Biraz geride kaldı."Orada güven yok, dedi Williams. "Geçmişe bakması zor olan bazı şeyler var."Williams, tıbbi personele kızdığı için direndiğini söyledi, ancak özel olarak kimsenin ismini vermedi ve Redskins sözleşmesinin son iki yılında kendisine daha fazla garantili para vermeyeceği için.

2020 sezonundan sonra sona eriyor. Ayrıca bu sezon Redskins forması giyip oynamayacağını da söylemedi. Saat 16: 00’ya kadar yapmamış olsaydı geri döndü.

Salı günü, ekibin görevine iade edilmesi için komiserin ofisine başvurması gerekecek. Editör’den PicksTrent Williams (kask rahatsızlığı), yetkisiz ameliyattan sonra Osemele’yi serbest bırakmayı başaramadıBarnwell: Bu sezon en çok tehlikede olan 13 NFL oyuncusu (ve iki koç) 2 İlgili organizasyonla ilişkisini bitirmek istediği bir kanser korkusu. Williams, kendisine dermatofibrosarkom protuberans (DFSP) adı verilen nadir bir kanser türü teşhisi konduğunu söyledi. Williams, doktorların ona büyümenin kafatasına ulaşmadan sadece haftalar önce ortadan kalktığını söylediğini söyledi. Ve dedi ki, doktorlar ona işlerini düzene sokmasını söyledi.

Williams, ameliyattan önce 9 ve 5 yaşlarındaki kızlarına veda ettiğinde, onu bir daha görüp göremeyeceklerini bilmediğini söyledi."Kanserdi. Williams, kafatasımdan bir tümör çıkarıldı – kafatasıma yapıştı – bir saniye için oldukça ciddileşti. "Doktorlardan bazı korkunç şeyler söylediler. Kesinlikle oynanacak bir şey değildi.

Hayata bakış açınızı değiştirecek şeylerden biriydi."Williams, ilk olarak Redskins’in sağlık personeline altı yıl önce kafasındaki büyümeyi sorduğunu, ancak bu sezon dışında hiçbir şey yapılmadığını söyledi. Redskins geçtiğimiz birkaç ay içinde farklı bir versiyon sundu ve kaynaklar onu daha fazla tıbbi yardım almaya teşvik ettiklerini söylediler. Perşembe akşamı yayınlanan bir açıklamada Redskins, NFL’nin Yönetim Konseyi ve NFLPA’nın tıbbi kayıtlar ve Williams’a verilen tıbbi bakım."Açıklamada, herhangi bir NFL oyuncusunun tıbbi tedavisinin bağımsız bir üçüncü taraf incelemesini sağlayan NFL’nin Toplu Pazarlık Anlaşması kapsamında bu incelemeyi talep ettik. "Redskins, oyuncularımızın ve personelimizin sağlık ve refahına öncelik vermeye devam ediyor. Sağlık ve mahremiyet düzenlemeleri nedeniyle, şu anda daha fazla yorum yapamıyoruz."Williams, yumruğun kendisine söylendiğini iddia ediyor. "küçük bir şey.""Demek istediğim, yumru yıllar geçtikçe büyümeye devam etti.

Endişeliydi, ama işin içinde acı yoktu ve eğer kariyerimi ellerine verdiğim insanlar tarafından söylenirse, insanlar bana iyi olduğumu söylüyorlar, iyiyim, dedi. "Ben de öyle baktım."Williams, dolabında muhabirlerle yaptığı 18 dakikalık röportaj seansından sonra, doktorlara dizindeki ve başparmağındaki önceki ameliyatlarda büyümeyi kaldırmalarını söylediğini söyledi, ancak Redskins doktorları onu muayene edip ona şunu söylediğinde bu sezon sonu değildi. bir uzmana git."Williams, bunu biraz hafife almışlar ve sandıklarından çok daha ilerlemişti ve orada ne kadar süredir olduğunu fark ettiklerini sanmıyorum, oradan, daha fazla inceleme için sahibi Dan Snyder’in uçağıyla Chicago’ya uçtu. Burası kışın ameliyat olduğu yer. Williams, başına 350 dikiş ve 75 zımba gerektiğini söyledi; kesiğin çapı bir softballinkine yakındı."Williams, beynime metastaz yaptıktan sonra haftalar içinde yakaladık, dedi Williams. "Çıkarmak, yapabilecekleri tek şeydi.

Radyoloji yapmak hayatıma bir sınır koyardı. Sanırım kemoterapiye başladıktan sonra sahip olacağım en fazla 15 yıldı. Bu yüzden onu kesmek zorunda kaldım." ESPN Daily podcast: Pazartesiden Cumaya kadar sunucu Pablo Torre, gezegendeki en iyi muhabirlerin ve içeriden birinin söylediği gibi ESPN’deki en ilginç hikayelere içeriden bir bakış sunuyor. Dinle Bu offseasonun tüm duyguları, Salı günü binaya girdiğinde Williams’a geri döndü ve artık güvenmediği bir personelden fiziksel bir muayene almak zorunda kaldı.

Williams, medya seansı sırasında dolabının önünde bir taburede otururken sürekli olarak sağ bacağını salladı."Çok fazla duyguydu. Yalan söylemeyeceğim ve olmadığını söylemeyeceğim, dedi. "Neredeyse hayatımı kaybediyordum. Cidden, neredeyse hayatımı kaybediyordum.

30 yaşındasın ve yedi Pro Bowls’tan geliyorsun ve bir doktor sana işlerini düzene sokmanı söylüyor, senin için pek iyi olmayacak. Hâlâ yok. Yine de, bunu düşünmek bile, yaşanması korkunç bir şey.

9 yaşındaki çocuğunuza, babanızın burada olmayabileceğini 5 yaşındaki çocuğunuza nasıl tarif ettiğinizi bir düşünün. Zor."İlkbaharda birbirini izleyen iki kozmetik işlem yaptırdı: Williams’ın kafa derisi ameliyata karşı hassas kalıyor; kask taktığında rahatsızlığa neden olduğunu söyledi. Bu nedenle, fiziksel olarak başarısız oldu.

Redskins geçici koçu Bill Callahan, Williams için özelleştirilmiş bir kask yaptırmaya çalıştıklarını söyledi. Ancak Williams, Washington için tekrar oynayacağını söylemedi. Williams, takıma Haziran mini kampından önce artık onlar için oynamak istemediğini söylediğini söyledi. Ancak Redskins takımlara Williams’ı elde etmenin fiyat etiketinin yüksek olduğunu söyledi ve onlar Salı günü saat 16: 00’ya kadar onu agresif bir şekilde satın almaya çalışmadı. son tarih."Demek istediğim, onlara bir anlaşmaya varmaları için 48 saat verdiğinizde bu muhtemelen olmayacak, dedi. "Bunun beni utandırmak için yapıldığını hissettim, ‘Kimse seni istemiyor’ gibi hissettirmeye çalıştım; Bizim için ticaret yapmamız için yeterince iyi değilsin. ‘ Beni harekete geçirmekten çok oyunun bu olduğunu hissettim."Williams, Chicago’da geçirdiği iki hafta boyunca hiçbir takım görevlisinin kendisini hastanede ziyaret etmediğini, ancak eski takım arkadaşı DeAngelo Hall’un ziyaret ettiğini söyledi.Bir takım kaynağı, baş atletik antrenör Larry Hess’in Chicago’da Williams ile en az bir hafta geçirdiğini söyledi. Kaynak ayrıca, bu süre zarfında ve serbest bırakıldıktan sonra birden fazla takım yetkilisinin Williams’ı aradığını ancak bu çağrıların geri verilmediğini söyledi.Williams, sözleşmesinin son iki yılında garantili para istediğini söyledi.

Sözleşmesinin son iki yılı, gelecek yılın 12,5 milyon dolarlık taban maaşı da dahil olmak üzere garantili para içermiyordu. Redskins uzun zamandır özel olarak bu durumun parayla ilgili olduğunu söylediler ve kötü bir emsalden korktukları için ona bir süre vermek istemediler. Ancak Williams, özellikle oyun kurucu Alex Smith’in geçen sezon kariyer sonu olası bir bacak sakatlığından muzdarip olduğunu gördükten sonra, sadece ilgilenilmek istediğini söyledi."Bu franchise’ı son yedi yıldır Pro Bowl’da temsil ettim. Williams, bana göre bunun bir şey için iyi olacağını düşündüğünü söyledi. Geçen sezon bittiğinde Williams bu günü hayal etmediğini söyledi."Hayır hayır asla. Garantili para veya paranın eksikliği hakkında falan konuştuk, ancak Aralık ayında değil, başka bir organizasyonda olacağımı asla düşünmedim, dedi Williams, Snyder’e karşı herhangi bir kötü niyet beslemediğini söyledi. , ekleyerek "Dan için tonlarca saygı.

Ben onu ölümüne seviyorum. Bunun onun hatası olduğuna bakmıyorum." Bu yüzden, ısrar ettiği sırada, sözlerinin Snyder’ı kötü göstereceğinden ve bağlamından çıkarılacağından korktuğu için halka açık bir şekilde konuşmak istemedi, ancak takım başkanı Bruce Allen ile ilişkisinin onarılıp onarılamayacağı sorulduğunda, Williams basitçe şunları söyledi: "Sonraki soru." Williams, başlangıçta Redskins’in haklı olduğunu düşünmediğini söyledi."Sanırım şu tarafa döndü, dedi. "Bir güç mücadelesi haline geldi. Bu, ‘Hayır, sizin için bir oyuncu olarak pas geçmeyeceğiz’ oldu, çünkü bu, diğer her oyuncuya işlerini böyle hallettikleri izlenimini verirdi. Ben o kısmını anlıyorum.

Ama zamanla bu şekilde değiştiğini düşünüyorum."Williams offseason’da emekli olmayı da düşünmedi."Onu hala seviyorum. Hala oyun bu. Ben buradayım dedi. "Ama işlerin çok daha iyi halledilebileceğini hissediyorum. Açıkçası, bizi bu noktaya getirdi." 7 Ekim 2019John Keim ESPN Personel Yazarı Kapat 1994’ten beri Washington Examiner ve diğer medya kuruluşları için Redskins’i kapsıyor Redskins hakkında üç kitap ve bir de Cleveland BrownsFollow’de Twitter’da ASHBURN, Va. – Washington Redskins koçu kovdu. Jay Gruden Pazartesi günü yine hayal kırıklığı yaratan bir sezonun ortasında Gruden sezona sıcak koltukta girdi ve Pazar günü New England Patriots’a 33-7 mağlup olduktan sonra Redskins’i 0-5’e düşürdü ve devam etmeyeceği belli oldu. bu yılın ötesinde takımın koçu. Takım sahibi Daniel Snyder ve takım başkanı Bruce Allen, haberleri iletmek için Pazartesi sabahı erken saatlerde Redskins Park’ta Gruden ile bir araya geldi."Takımdan yapılan açıklamada, 2019 sezonunun ilk beş maçında takım açıkça beklentileri karşılamadı ve bu sorumluluğu hepimiz paylaşıyoruz. "İlerlerken, işleri tersine çevirmek ve Redskins hayranlarımıza ve mezunlarımıza 2019 ve sonrasında gurur duyabilecekleri bir ekip vermek için bir organizasyon olarak kolektif olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya kararlıyız."Allen Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Redskins baş antrenör yardımcısı / hücum hattı koçu Bill Callahan’ın geçici baş antrenör olacağını doğruladı. 1999’da Redskins’i Dan Snyder satın aldığından beri, takım en azını söylemek için mücadele etti ve beşinci en kötü galibiyet yüzdesini kaydetti. 429) Snyder’in liderliğinin yirmi yılı boyunca.

Playoff Görünümleri5 Galibiyet yüzdesi 429 QBs20 Baş Koçları Başlıyor8 – ESPN İstatistikleri & Bilgi"Böyle bir karar vermek zor ama gerekliydi.

Abrir chat