Seleccionar página

Cumartesi gecesi, neredeyse boş bir arenanın önünde, biçimsiz bir şekilde bitirdi – ama sonunda tekrar ringe çıktı.

“Üç gün içinde harika bir giyinme odasında harika bir kaptanla iki harika oyun oynadım, bu yüzden hayat güzel. Pakistan’a karşı iyi davranırsam beni Dünya Kupası karmasına sokabilir ama şimdilik sadece takım için iyi olmaya devam etmek istiyorum. “

İngiltere’nin Archer’ı barındırmak için kimin dışarıda bırakacağı önemli bir soru olmaya devam ediyor, ancak adaylardan biri olan David Willey, koşarken sol ayağı tahtaya çarptığında, garip bir olayda yaralanarak kendini dışlamadığı için şanslıydı. yer altı depolama alanının plastik kapağı.

İngiltere’nin sakat ve dinlenmiş büyük çocukları Çarşamba günü Oval’de ilk 50 üzeri maç için geri dönecek. 

‘Bazı oyuncular onlar yüzünden seçilmek istemedi’: … Steve Smith, Avustralya forması ilk kez resmedildi … Nottinghamshire, vurucu Alex Hales’in akıl sağlığından duyduğu korku … ‘Onu tanırım 12 yıl ve derinlerde fena değil … 13 hisse

Bunun gibi günlerde, Jos Buttler rakip bowling oyuncularına kişisel mülkü gibi davrandığında, Dünya Kupası yeterince erken başlayamaz.

İngiltere taraftarları havai fişeklerine alıştılar, ancak kendi yakıcı standartlarına göre bile, Southampton’daki ikinci bir günlük uluslararası maçta Pakistan’a karşı beklenmedik bir şekilde gergin bir zafer kazandırmak için 55 toptan yenilmemiş 110 tanesi oldukça manzaraydı.

Ancak turistlerin becerikli cevabı olan ve açılışçı Fakhar Zaman’ın 138’i ezdiği cevap, İngiltere’nin Dünya Kupası’nda Jofra Archer şansının öneminin altını çizdi. Ve oynamıyor bile. 

Jos Buttler, Cumartesi günkü ODI’de İngiltere’nin Pakistan’ı yenmesine yardımcı olmak için yenilmez bir yüzyıl attı

Buttler ve Eoin Morgan (sağda), İngiltere’nin vuruşlarını 162 kişilik bir ortaklık ile bitirmedi.

Alex Hales utanç içinde düştü, James Vince … Moeen Ali, İngiltere’nin Dünya Kupası’nda erimeyi önlemek için ısrar ediyor … Jofra Archer’ın hızı ve doğruluğu İngiltere testini sağladı … ‘Kafamızı karıştırmamıza gerek yoktu’: Stuart Geniş geçişte … 17 paylaşım

Pakistan, 374’ün peşinde 33. sıra üzerinden 227’ye ulaştığında, Archer’ın yokluğu – 21 Mayıs’taki son 15 kişilik kadro duyurusu öncesinde seçmenlerin rotasyon politikasının bir parçası – sanki zor yoldan öğrenilen bir dersi kanıtlayabilirmiş gibi görünüyordu. .

Ve böylece, çarşamba günü The Oval’de yağmurla mahvolmuş bir maçta bir İngiliz bowling oyuncusunun on yıl boyunca en hızlı bir günlük büyüyü gönderirken yaptığı gibi, içkileri hazırlarken bile boyu büyüdü.

Eoin Morgan’ın dikiş atağı, söylenmelidir ki, onsuz savunmasız hissediyor. David Willey geç saatlerde akıllıca bir bowling oynayarak kimlik bilgilerini parlattı, ancak soyunma odalarının kibarca ‘uyanma çağrısı’ olarak tanımladığı şey, 12 koşu ile zaferdi.bahsegel İngiltere’nin Dünya Kupası açılışına üç haftadan az süre kala olanlardan birine ihtiyaç duyup duymadığı başka bir konudur.

Ancak 734 koşu ve 10 kaleden oluşan bir günde, sırt spazmı geçirdiğinden beri ilk maçında izlenebilir bir 87 ve Jonny Bairstow ve Eoin Morgan için elli sayılar elde eden Jason Roy’un hoş geldiniz performansları vardı. İngiltere’nin toplam 373’ü üçte yedinci en yüksek oldu.

Yine de Buttler kahramanıydı. Onunki, vurgular paketinde bütünüyle oynanabilecek ve yerinde olmayan türden vuruşlardı. Toplamda dokuz altı vardı, sonuncusu 50 topluk bir yüzyılı getirmek için uzun vadede gevşedi. Sadece bir İngiliz oyuncu oraya daha hızlı ulaştı: Buttler’ın kendisi, tabii ki 46 toptan Pakistan’a karşı. 

İngiltere, Ageas Bowl’da üç kişi için toplamda 373 koyarken, patlayıcı Buttler dokuz altıyı vurdu.

Moeen Alli, İmam-ül-Hak’ı aldığında İngiltere bir küçük kapı için kovalamacanın 15’ine kadar bekledi

Kendine saygı duyan her yeni babanın yapacağı gibi, yarasasını Buttler’ın karısı Louise ile birlikte olan bebeği Georgia’ya doğru salladı. Ancak bu jest, Pakistan’daki bowling oyuncularından çaldığı şekere bir gönderme olabilirdi. 30 Mayıs’ta Dünya Kupası başladığında bu formu tekrarlayabilirse, Archer’ın da dahil olduğu bir İngiltere tarafını yenmek zor olacaktır. 

Dikkat çekici bir şekilde, İngiltere’nin bozulmamış bir Ageas Bowl yüzeyini ilk kez kullanmasına izin verildikten sonra 36. yaşına kadar yarasa alamadı. Root az önce sabit bir 40’a düşmüştü – vuruşların en düşük puanı – ve toplam 211 idi. Sözün yanı sıra gri bulutlar güney sahili havasında asılıydı.

İlk top single’ından sonra Buttler, üçü de bacak döndürücü Yasir Shah’tan 14 tane biçti. Kalkıyordu ve koşuyordu. İlk 50’si sadece 32, ikincisi 18’e ihtiyaç duydu. Altı tanesi diğerini takip ederken, kalabalığın üyeleri Pakistan sahacularından daha yüksek alarmdaydı.

Morgan hiç beceriksizdi, parite 14.5 overda 162 toplarken 48 top arasından 71 oyla bitirdi. Ancak oyuncular sahayı terk ederken kaptan geride kaldı ve Pakistanlıların Buttler’ın ellerini sallayarak sırayla oynamasına izin verdi. Önümüzdeki haftalarda buna alışabilir.

Merakla, günün atışını bile oynamadı. Bu onur, 23 Nisan’dan bu yana her türden ilk vuruşunda Roy’a aitti – Fahim Eşref’in ekstra gizlenmesinin ardından, cızırtılı bir başlangıçtan sonra çarpıcı bir altılı. Sadece yanlış bir çekiş onu yüz kadar inkar etti. 

Fakhar Zaman, Pakistan’ın cevabında 106 teslimattan 138 ile en yüksek puanı yakalandı

Zaman’ın vuruşu Pakistan’a güçlü bir platform sağladı ve büyük bir kovalamacayı tamamlamaya yaklaştılar

Buttler’dan sonra, bir mamutun rutin savunması gibi görünen şey bowling oyuncularına kalmıştı. İngiltere daha önce hiç bu kadar büyük bir şeyi koruyamadı. Yine de Moeen Ali, 15’inci turda İmam-ül Hak’ı kendi bowlinginde yakaladığında, Pakistan 92 sayı attı ve eldiveni attı.

2017 Şampiyonlar Kupası zaferinin yıldızlarından biri olan Fakhar, hızını artırdı ve İngiltere tekrar vurmadan önce toplam 227 oldu, teknoloji Chris Woakes’te bir tokatlamayı bitirdi.

Kaygı verici bir şekilde, Pakistan gerekli oranı dokuz üstte tutuyordu ve İngiltere görünüşe göre yalnızca Archer’ın X faktörünü değil, Tom Curran’ın varyasyonlarını ve her ikisi de dizinin ilerleyen bölümlerinde yer alacak olan Mark Wood’un hızını istiyor.

Bunun yerine, kalenin etrafından sağ elini kullananlara doğru geniş bir güdük hedefleyen ve topu sol ellere geçiren sol topçu Willey’ye minnettar oldular. Taktik, ona üç üst sınırdan 17’ye iki ve muhtemelen Dünya Kupası’na bir bilet getirdi.

Liam Plunkett (9-0-64-2), o ve Woakes (9-0-72-1) öldüğünde ateş altında kalmasına rağmen, yine de yerini kazanmak zorunda kalabilir. Ancak Okçu’nun Oval’den önce Dünya Kupası 15’e gireceği açıkça belli olsaydı, şimdi göz kamaştırıcıydı. 

Ancak İngiltere’nin oyuncuları, Pakistan’ın 361’de yedi kez bitirmesinin ardından sonunda kutlama yapıyordu.

Alex Hales utanç içinde düştü, James Vince … Moeen Ali, İngiltere’nin Dünya Kupası’nda erimeyi önlemek için ısrar ediyor … Jofra Archer’ın hızı ve doğruluğu İngiltere testini sağladı … ‘Kafamızı karıştırmamıza gerek yoktu’: Stuart Geçişte geniş … 17 paylaşım / ** / .opta-widget-container h2 {background-color: # 0CAC0C; yazı tipi ağırlığı: kalın; metin dönüşümü: büyük harf; } .opta-widget-container .c_scorecard {max-height: 640px; overflow-y: otomatik; } .opta-widget-container .c_scorecard table thead th, .opta-widget-container .c_scorecard table.lite thead th {background-color: # 0CAC0C; renk: #fff; } .opta-widget-container .c_scorecard tablosu .tleft {genişlik: 36%; } .opta-widget-container .c_scorecard tablosu tfoot td {arka plan rengi: # B6FAB6; } / ** /

Çıplak Sussex topa vuran oyuncusu Phil Salt, Dawid Malan’ın çekilmesinin ardından Pakistan’a karşı Pazar günü Twenty20’de İngiltere kadrosuna dahil edildi.

Malan, Cuma günkü İrlanda’ya karşı dört kaleli sinir zaferi sırasında vururken kasıklarında bir kas sakatlığı geçirdi ve vuruşlarını tamamlamasına rağmen, Cardiff’e gitmesi reddedildi.

Galler doğumlu 22 yaşındaki Salt, 13 kişilik grupta onun yerine geçecek ve ilçe takım arkadaşları Jofra Archer ve Chris Jordan’a katılacak.

Salt, Hove’da çok düşünülür ve özgeçmişine rağmen. zayıf, 35 kısa süreli gezisinde sadece dört yarım asırdır, kariyerinde 151,50’lik bir grev oranı yeteneğine işaret ediyor.

Rhyl yakınlarındaki Bodelwyddan’da doğdu, ancak bir süre Barbados’ta büyüdü ve kışının bir kısmını Pakistan Süper Ligi’nde İslamabad United’a dönüşerek geçirdi.

Salt, bu sezon Royal London One-Day Cup’ta Kent’e karşı 106 topta 137 vurarak büyük bir yüz kazandı.

Salt’ın çağrısı muhtemelen onu koruma görevi görecek, Ben Duckett İngiltere XI’de Malan’ın yerini almak için kanatlarda bekliyor, ancak ona uluslararası düzeni deneyimlemek için ilk şansı veriyor.

Sezonun açılış haftasında İngiltere’nin geçici Dünya Kupası kadrosundan daha geniş bir oyuncu kadrosuna katılıyor.

Sophia Gardens’a seyahat edenlerin sadece yedisi, geçen ayın ilk 15’inde seçildi, diğerleri dinlenmiş, döndürülmüş veya Alex Hales’in durumunda, belirsiz bir şekilde baltalanmış.

Format değişikliği ilginçtir, 50 üzeri bir turnuvanın hemen hazırlanmasına garip bir şekilde sıkışmış bir T20, ancak Eoin Morgan’ın tarafı en azından İrlanda’yı yenerek kemerlerinin altında bir galibiyetle oyuna giriyor. 

Nottinghamshire, vurucu Alex Hales’in akıl sağlığından korkuyor … ‘Onu 12 yıldır tanıyorum ve içten içe kötü biri değil … Jofra Archer, Ben Foakes olarak galibiyete başlıyor ve … İrlanda – İngiltere, CANLI puan kartı: Eoin Morgan’ın tarafı …

Billy Joe Saunders, orta sıklet bölümünün kremasıyla mega dövüşlerin başlangıcında 2018’e geldi.

Cumartesi gecesi, neredeyse boş bir arenanın önünde, biçimsiz bir şekilde bitirdi – ama sonunda tekrar ringe çıktı.

David Lemieux’u denizaşırı bir İngiliz dövüşçünün son zamanlardaki en güzel gösterilerinden birinde dağıtmasının üzerinden bir yıldan fazla bir süre sonra, Saunders, Charles Adamu’ya karşı tek taraflı bir galibiyetle 12 ayı korkunç bir şekilde sınırladı.

Billy Joe Saunders, genç hayranı Denver Clinton ile rahat zaferi kutluyor

‘Eğer Deontay Wilder ciddiyse ve olmak istemiyorsa … Josh Warrington, IBF dünyasını korumak için Carl Frampton’ı yener … Dillian Whyte, Dereck Chisora’yı 11. turda tekrar yendi … Josh Warrington – Carl Frampton, RECAP: The Leeds Savaşçısı …

2015’ten beri sadece üç kez savaşan zeki bir boksör için pasları dökmek için yapılan bir savaştı. Ayrıca Saunders’ın bir hayranına ömür boyu deneyim yaşatma şansı da verdi.

Manchester Arena’da yüzüğe, nadir görülen bir kanser türünden muzdarip olan ve artık tedaviye yanıt vermeyen Denver Clinton adlı dört yaşındaki bir çocuk eşlik etti.

Seyrek kalabalığı haklı olarak uyandıran hoş bir dokunuştu. Ve aslında, gençlerin kameralar için poz vermesini sağlamaya çalışmak, Saunders için Adamu’nun dördüncü günün sonunda çekilmeden önce toplayabileceğinden daha fazla sorun yarattı.

Eski WBO orta sıklet dünya şampiyonu, Charles Adamu’ya karşı tek taraflı bir galibiyet aldı

‘The Crusader’ lakaplı Ganalı, neredeyse hiç hırs göstermedi ve ringe orta sıklet sınırını aşmaktan daha fazla gelen zeki Saunders için kolay hedef antrenmanı oldu.

Profesyonel bir yüzükte tarttığı en ağır şeydi ve kariyerinin son aylarda nasıl durduğunun fiziksel bir örneğiydi.

Lemieux’u mağlup ettiğinden beri, başarısız bir uyuşturucu testinin ardından WBO dünya unvanını kaybetti ve bazı tiksindirici çember dışı maskaralıkların manşetlerine çıktı.

Ama şimdi, sonunda ait olduğu yere geri döndü.

Önümüzdeki 12 ay içinde başlaması durumunda, bu onun yenilmemiş kariyerinde unutulmuş bir dipnot olacak.

Ancak cömertliği sayesinde, Saunders Takımının en yeni üyesi için unutulmaz bir deneyim olacak.

‘Eğer Deontay Wilder ciddiyse ve olmak istemiyorsa … Josh Warrington, IBF dünyasını korumak için Carl Frampton’ı yener … Dillian Whyte, Dereck Chisora’yı 11. turda tekrar yendi … Josh Warrington – Carl Frampton, RECAP: The Leeds Savaşçısı …

Joe Root, Çarşamba günü Oval’de Dünya Kupası hazırlıklarını hızlandırıyor, gelecek yılki dünya turnuvası için kimlik bilgilerini oluşturma yolunda bir adım daha attığından memnun.

Bir defaya mahsus bir Twenty20 maçında Pazar günü Pakistan’a karşı kazanılan zafer, 50 üzeri Dünya Kupası için ivme kazanmakla ilgili olsa da, aynı zamanda Root’a İngiltere’nin kısa form takımında normal bir yer alma şansını da verdi.

Cardiff’teki 47 topun yedi kaleli galibiyetinde 50’den fazla vuruştan daha fazlasıyken İngiltere, Avustralya’da gelecek yılki World T20’ye odaklandığında Root’un daha ortodoks becerileri için bir yer kaldığını gösterdi. .

Joe Root, Pazar günü tek seferlik Twenty20 maçında Pakistan’ı yenerken İngiltere’yi etkiledi

Şimdiye kadar gördüklerimi beğendim, ama Jofra Archer bir … Steve Smith ilk defa Avustralya forması olarak resmedildi … Nottinghamshire’ın vurucu Alex Hales’in akıl sağlığı için korkusu … ‘Biliyorum 12 yıldır onu ve derinlerde fena değil …

İngiltere’nin Test kaptanı, Pakistan’a karşı bir günlük beş uluslararası yarışmanın ilki öncesinde, “Bir noktada beni yakalayacağını ve bende hiç kriket kalmayacağını biliyorum,” dedi. Bu yüzden her formatta elimden geldiğince oynamak istiyorum.

Çok fazla T20 kriket oynamıyorum, bu yüzden benim için mesele ayaklarımın üzerinde öğrenmek ve tarzımı formata uyarlamaya çalışmak. Umarım diğer adamları tamamlarım.

“Vaktimizi akıllıca yönetmek önemlidir, özellikle bu çok büyük bir yaz olduğu için, ama ben keyif alırken ve hala tüm formatlar konusunda hevesliyken, İngiltere’nin oyunları kazanmasına yardımcı olmak için elimden gelen her fırsatı değerlendirmek istiyorum.”

İngiltere, en büyük sezonunun iki maçını deplasmanlı bir takımla anarak kazanarak tam da bunu yaptı ve şimdi İrlanda ve Galler gezilerini sakatlık ya da dinlenme nedeniyle kaçıran yedi büyük topunu tekrar hoş karşıladı.

Root’un vuruş sırası, Twenty20 ekibinde daha ortodoks becerilerine yer olduğunu gösterdi

Bu sezon zaten hamstring ve sırtından sakatlanan Jason Roy, Pazartesi günü antrenman yaptı ve Salı günü Oval’de oynadığı sürece Çarşamba günü Pakistan’a karşı oynamaya hazır olacak.

Bu arada Mark Wood, kırılgan sol ayak bileğini tekrar harekete geçirdikten sonra Pazartesi günü Durham için sezonun ilk maçını Yorkshire’a karşı oynadı ve Jos Buttler, Ben Stokes, Jonny Bairstow, Moeen Ali ve Chris Woakes’in hepsi müsait olmalı.

Root, İngiltere’nin evdeki turnuva hazırlıklarını bir kademe yukarı taşımak üzere olduğunu biliyor.

Jason Roy, Çarşamba günü Pakistan’a karşı hazır olması gereken yedi büyük silahtan biri.

Ekibin yaz yolculuğuna birlikte başladığını görmek heyecan verici ‘dedi. “İkiden iki olmak gerçekten çok hoş ve şimdi bunu ileriye taşımak istiyoruz.”

Bu kadroda şimdi Jofra Archer’a yeni giren ve İngiltere’deki açılış maçlarında iyi bir izlenim bırakan bir oyuncu var.

Root, “Onunla henüz ağlarda karşılaşmadım, bu yüzden ilginç olacak,” dedi. Bir şeyler yapıyor ve birkaç adamını Cardiff’te acele etti. Önümüzdeki birkaç maçta nasıl oynadığını görmek ilginç olacak. ‘

Şimdiye kadar gördüklerimi beğendim, ama Jofra Archer bir … Steve Smith ilk defa Avustralya forması olarak resmedildi … Nottinghamshire’ın vurucu Alex Hales’in akıl sağlığı için korkusu … ‘Biliyorum 12 yıldır onu ve derinlerde fena değil …

İngiltere’nin Dünya Kupası yazının ilk ev sahibi bir günlük uluslararası maçı hava şartlarından dolayı bozulmuştu, ancak Jofra Archer, önümüzdeki haftalarda umut dolu bir açılış büyüsü ile güney Londra’yı aydınlatmadan önce değil.

Abrir chat