Seleccionar página

Filolar ve profesyoneller için tasarlanmış, sıfır emisyonlu elektrikli bir motosiklettir.

Ne yazık ki, aynısını önümüzdeki aydan itibaren kendi İslam Cumhuriyeti’nde yapamayacaklar.

La Roja, bu Pazartesi günü saat 9: 00’da Kaliningrad Stadyumu’nda tahliye edilen Fas’a karşı Dünya Kupası’nda geleceğini belirleyecek bir düelloyla karşı karşıya, çünkü ikinci tur için zorunlu sınıflandırmasını ve masanın bir kısmını açıklayacak. gidecek.

David rubio

İspanyol takımı Grup B’de birinci veya ikinci olabilir ve hatta kimsenin düşünmediği bir seçenekle elenebilir. İlk bitirmek, ikonik Muscovite Luzhniki’de (oyuncuları çok çeken bir seçenek) 16 turu oynamak anlamına gelirken, ikinci olmak, kaçınmak istediğiniz Nizhny Novgorod’a bir gezi anlamına gelir. 

Oynamadan önce, Rusya ve Luis Suárez’in Uruguay’ından bu yana her durumda hangi rakibin size karşılık geleceğini zaten bileceksiniz (17: 00’dan başlayarak, maçların merkezinde bir saat daha). Ev sahipleri şu anda işgal ettikleri ilk konumu sürdürmek için çekilişe değer.

Bu anlamda ‘Sport Express’ dün, Fernando Hierro başkanlığındaki İspanyol antrenör kadrosunun hem büyük bir anda görmedikleri için hem de organizatörlerin uyandırdığı şüphesi nedeniyle ikinci turda Charrúa ile karşılaşmayı tercih edeceğine dair güvence verdi. 2002 Dünya Kupası’nda ‘Kore soygununun üzücü hatırasıyla.

ÇİFT MAÇ 

Kağıt üzerinde İspanya bir avantajla başlıyor çünkü Fas elenen ilk takım oldu ve onurdan başka bir şey oynanmıyor. Buna karşın Portekiz, İranlılara verilecek bir mağlubiyetin turnuvaya acı bir veda edebileceğini biliyor.

Ön izleme İspanya – Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nın Fas’ı | MARC CREUS

İspanyollar ve Portekizliler ‘gol ortalamasında’ dört puan ve +1 ile gruba liderlik ederken, Persler üç puan ekledi. Bu nedenle, her ikisi de kazanırsa, çoğu gol için bunu ilk yapan kişi olur. Beraberlik durumunda, hedeflere lehine karar verirler ve eğer eşitlik bozulmazsa, adil oyuna gitmek zorunda kalırız.

Ve orada İspanya kazandı, çünkü sadece Sergio Busquets Soçi’deki “galada” sarı kart gördü. Portekiz tarafında İspanya’ya karşı Bruno Fernandes, İran’a karşı Adrien Silva indirimde bulundu.

Bu arada, bu Pazar bir önceki maçta Faslı teknik direktör Hervé Renard ve Numantine kalecisi Munir, Portekiz’e olanlardan dolayı VAR’a karşı muhteşem bir ‘çatlak’ oynadı … Bunu kaçırmayın. 

FAS BİR HEDEF KAÇIRIYOR 

İki maçı İran’a ve Portekiz’e (her ikisi de 1-0) minimum mağlubiyetle sonuçlanmasına rağmen, Fransız Hervé Renard liderliğindeki takım, neşeli, hızlı ve çok hücumla yaptığı cüretkar önerisiyle şaşırdı.

Sorunları, özellikle Fas’ın belirsizlik içinde olan yarım düzine büyük şans yarattığı bir maçta İran’a karşı belirgin olan gol eksikliğidir.

Bu sorun İspanya Ligi’nde Nordim Amrabat, Youssef En-Nesyri veya Mehdi Carcela-González tarafından kanıtlandı, oyuncular çok fazla taşan, ancak tanımları eksik.

Aslında, bugünkü Fas’ta, eski sporcu Bassir’in 27 ‘hedef’ ile ikinci olduğu bir listede milli takımlarının tüm zamanların en çok gol atan oyuncuları arasında ‘İlk 7’ arasında kimse yok.

Rotasyonlar olacak mı? 

Bu nedenle, Alevilerin fiziksel oyunları sayesinde iyi oynadıkları bir koşucu olmasını engellemek için oyunun ritmini kontrol etmek elzem olacaktır. Bunun aksine, Fas kendini savunmaya zorlandığında daha çok acı çekiyor.

Fas, çok ‘İspanyol’ bir rakip

İspanyol takımı İspanya – Fas sahnesinde antrenman yapamaz

Fernando Hierro dönmeye karar verirse, sahiplik için adaylar sağ tarafta Nacho ve Álvaro Odriozola, ortada Thiago Alcántara ve Saúl Ñíguez ve şiddetli Diego Costa’nın taşınmaz olduğu bir ‘trident’de Iago Aspas ve Rodrigo olacaktır.

Bir markayı veya ürünlerini tanımlamaktan yalnızca logolar sorumlu değildir. Bu tür ürünlere genellikle kişilik ve karakter getiren benzersiz özellikler vardır. Otomotiv dünyasında bu gerçek daha da önemlidir ve pratik olarak her markanın kendine özgü özellikleri vardır. Örneğin, Audi tek çerçeveli ızgara, Cupra kalkanı üzerinde bakır rengi veya geleneksel ızgarası olan BMW böbrekleri vardır.

Çizim

Bu öğeler, her bir arabayı logosuna bile bakmadan tanımanıza izin verir, bu yüzden gerçekten önemlidirler. Bavyera markasının doğuşundan bu yana, neredeyse tüm araçlarında çift böbrek ızgaraları takıldı, bu açıkça evrim geçirmekte olan ancak şirketin parolası haline gelen bir öğe.

BMW böbreklerinin başlangıcı

Markanın çift böbrek ızgarasının, Austin Seven lisansı altında üretilen Dixi 3/15 PS ve Dixi 3/15 PS DA’nın ve casinoslot yeni giriş tamamen geliştirilen tek otomobil olan BMW 3/20 PS’nin doğumundan önce yalnızca üç BMW modeli yapıldı. karakteristik ızgarası olmayan marka tarafından. 1933’te, BMW 303 zaten her iki böbreği de içeriyordu. Başlangıçta, BMW çift böbrek ızgaraları, her modelin tüm önünü kaplayan uzun ve çok dar bir tasarımla mevcut olandan çok farklıydı.

|

1934’te, BMW 315/1 daha eğimli ve aerodinamik bir ızgarayla şeklini biraz değiştirdi ve 1936’da 328 Roadster, daha kıvrımlı ve daha küçük böbreklerle aynı ilk estetik sıçramayı sundu. Kısa süre sonra, 328 Mille Miglia Touring Coupé şeklini daha da zayıflattı ve 1939’da 335, daha iyi aerodinamik penetrasyon için kama şeklinde düzenlenmiş böbrekleri olan bir ızgaraya sahipti.

1962’de BMW “Yeni Sınıf” serisinin piyasaya sürülmesiyle böbrekleri dar tutan yeni bir ızgara konseptini tanıttı, ancak böbrekler çok daha kısaydı ve ızgarayı bir bütün olarak daha da kısalttı. BMW 1500 mükemmel bir örnektir. Bu biçim, uzun yıllar boyunca küçük değişikliklerle kalacak ve çok küçük bir yer kaplamaya devam ettikleri 1978’den BMW M1, 1972’den Seri 5 veya 1989’dan Seri 8 boyutundaki araçlar tarafından kullanılacaktır. ama zaten daha kare idi.

|

Günümüze Evrim

1990 BMW 3 Serisi, birkaç on yıl süren ve alttan daha geniş bir üst kısım ile yamuk bir tasarıma sahip bir konsepti değiştirdi. Bu modelin böbrekleri daha geniş ve kenarları çok daha yuvarlaktı. Kısa bir süre sonra, 1996 yılında, 5 Serisi, nispeten yakın zamana kadar kullanılan stili başlattı ve böbrekler, tampona ulaşacak bir uzantı içinde, üstte alttan daha geniş olan böbrekleri bütünleştirdi.

BMW, X5 ve X7’de yeni sekiz silindirli motoru tanıttı

BMW Z4’ün testi, daha çekici, sportif ve dinamik

O zamandan beri, bu estetiğin ardından böbrekler BMW’nin ön tarafında boyut ve önem kazanıyor ve X serisinin büyük böbreklerinden yeni X7’de en uç boyutlara kadar markanın her yelpazesinde karakteristik özellikler gösteriyor ve Series 7 veya i.’nin opak ızgarası. Boyuttaki bu artış, artık böbreklerin, tampon ile kaputun arasına gömülmek üzere kaputu terk etmesine neden olmuştur.

Bayilerin işvereni Faconauto için MSI danışmanlığı verilerine göre, kullanılmış araç transferleri Temmuz ayında 2018’in aynı ayına göre% 5,3 artarak 180.209 adede yükseldi.

Gazete

Kaydedilen toplam transferlerin% 18,9’u (34.015 işlem) bayi işlemlerine karşılık gelirken, Temmuz ayında bir önceki yıla göre% 23,5 arttı.

İlk yedi ayda biriken ikinci el araç satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre% 0,3 azalarak 1.178.679 adede geriledi.

Yıl sonu için öngörülen 2,1 milyon satış,% 3,5’lik bir büyümeyi temsil edecek.

Temmuz ayında, kullanılmış araba transferlerinin% 59,4’ü 10 yıldan daha eski modellere karşılık geldi,% 3,2 daha fazla; alıcıların en çok talep ettiği yakıt ise toplamın% 62,7’si ile yine dizel oldu.

Faconauto’nun kullanılmış araç pazarında yaptığı son teşhis, öncekilere göre değişmedi.

Bu pazarın “küçük göründüğünü”, yeni aracın düşme “eğilimini değiştirmeyene” kadar değişeceğini vurguluyor.

Bayi yönetimi, “Sağlıklı bir ikinci el pazarından bahsetmek mümkün değil” şeklinde bir açıklama yapıyor. Bunu, on yaşından büyük arabaların “kilo vermesi gerektiği” gerçeğine bağlıyor ve bu gerçeğin “gerçekleşmediğini” belirtiyor. 

Ford, Trend ve ST-Line kaplamalarında mevcut kompakt modelinin yelpazesinde sunacağı sıvılaştırılmış petrol gazı hibrit varyantı olan yeni Fiesta LPG’yi sundu. Bu şekilde Amerikan markası, benzin ve LPG ile itilebilecek ‘ECO’ etiketinin karşılık geleceği bir varyant ekliyor.

Àlex Soler

@hayalhanemersin

Yeni Fiesta LPG’de, yedek tekerlek boşluğunun kaldırılmasının ötesinde, benzin deposunun yerleştirileceği yerin ve ilgili modifikasyonların ötesinde aracın mevcut nesline ilişkin hiçbir değişiklik olmayacak ve bu yakıtı itmek için kullanabilecektir. kendisi. Bu anlamda markaya göre LPG ile dolaşan aracın otonomisi 400 kilometre olacak, bu da 42 litrelik depoyu 1.000 kilometreden fazla toplam otonomi için koruyan benzinli araçlara eklenecek.

Motoru 75 HP güce sahip 1.0 litrelik bir PFi olacak ve ST-Line versiyonunda spor süspansiyon, 17 inç jantlar, kontrast kırmızı dikişli spor koltuklar, spor direksiyon simidi, egzoz borusu gibi özel ekipmanlara sahip olacak. ST-Line veya benzersiz bir petek ızgara tasarımı.

|

Teknoloji ve güvenlik

Fiesta GLP, ST-Line kaplamasında, kabinin ortasındaki sekiz inçlik bir dokunmatik ekrandan yönetilen Apple CarPlay ve Android Auto uygulamaları aracılığıyla Akıllı Telefonlar için bağlanabilirliğe sahip SYNC 2.5 bilgi-eğlence sistemine sahip olacak. 

Ford Fiesta ile ilgili tüm detaylar.

Yeni Ford Fiesta’nın 15 anahtarı

Ford şimdi yeni Ford Fiesta için siparişleri kabul ediyor

Güvenlik açısından, yaya algılamalı çarpışma öncesi asistanı, trafik işareti tanıma, istem dışı şerit değiştirme uyarısı, hız sınırlayıcı, yokuş kalkış asistanı veya adaptif seyir kontrolü gibi en yaygın sistemlerde eksiklik olmayacaktır. .

Şehirlerimizin hareketliliği değişiyor, bunun kanıtı, arka arkaya 2 ay içinde ilk kez, Silence S02 elektrikli scooter’ın popüler benzinli scooter’ları devirerek satışlarda ilk sıraya yükselmesidir. Liderlik, Acciona gibi bazı önemli müşterilerle filo satışlarını artırarak elde edildi.

Çizim

Geçen ay Silence S02 modeli 1.026 adetle pazara öncülük etti ve Temmuz ayında 885 adetle tekrarladığı ilk pozisyon. S02 böylece Honda’dan popüler Scoopy, Yamaha’dan XMAX veya Kymco’dan Agility gibi iyi bilinen benzinli modellerden daha iyi performans gösterdi.

Silence S02, Molins de Rei fabrikasında (Barselona) tamamen İspanyol teknolojisi ile üretilen bir modeldir. Filolar ve profesyoneller için tasarlanmış, sıfır emisyonlu elektrikli bir motosiklettir. Müşterileri arasında, Acciona, Correos, Ara Vinc, Madrid ve Barselona Şehir Konseyleri, BSM ve Just Eat gibi tanınmış şirketler bulunmaktadır.

Motosiklet üretimi 2015 yılında başladı ve 12.000’den fazla ünite üretildi. Şu anda, Ağustos ayı boyunca, Barselona’daki Silence fabrikasının oranı günde 60 birimdir.

Farklı versiyonlarındaki motosiklet 120 km menzile ve maksimum 80 km / s hıza sahiptir.

Sotelo: “Sessizlik,% 100 burada tasarlanmış ve üretilmiş bir scooter”

Silence’ın 120 çalışanı var ve mevcut piyasa talebini karşılamak için kısa süre içinde ikinci bir çalışma vardiyası dahil edilecek.

Abrir chat