Seleccionar página

Los Angeles Lakers ile ilk sezonunda ölümlü görünüyordu.

Jrue HolidayAP fotoğrafı / Scott ThrelkeldNew Orleans Pelikanları | SGÖnceki rütbe: 27 Öngörülen RPM kazanır: 9.4 Holiday’in New Orleans’taki yerine işaretler: Holiday, birden fazla pozisyonda oynayabilen seçkin bir savunmacıdır ve ESPN’nin gerçek artı-eksi sıralamasında genel olarak 11. sırada yer almıştır. Haziran’da Anthony Davis’i takas etmesine rağmen, New Orleans, Zion Williamson’ın ilk sezonunda Holiday etrafında inşa etmek ve rekabetçi bir basketbol takımıyla koşmaktan memnun görünüyor.Daha fazla: 100’den 51’e | 30-11 | 10-1 | Zion beklentileri Eylül 26, 2019 ESPN.com LeBron James, başından beri ESPN’in NBArank sıralamasında 1 numara oldu. 2011 NBA Finalleri Dallas Mavericks’e yenilmesinde hayal kırıklığına uğramış ve bir şekilde ortadan kaybolmuştu, ancak yine de o yılın sonlarında oyunun en iyi çok yönlü oyuncusu olarak kabul edildi.

Sekiz sezon boyunca ESPN’in basketbol uzmanlarından oyundaki en iyi oyuncuyu tahmin etmelerini istedik ve LeBron sekiz sezon boyunca inkar edilemez. Şimdi, 1. sırada başka biri var. 2019-20 sezonunun 3 numaralı oyuncusu, panelimizde James var. Her LeBron James sezonu kendine özgü benzeri görülmemiş bir deneyimdir. Bu, en bilinmeyenleri taşıyabilir.

Modern oyunda, James gibi 35 yaşında All-NBA yapan lider şut yaratıcıları gerçekten yok. Los Angeles Lakers’la ilk sezonunda ölümlü görünüyordu. Yeniden biçimlendirilmiş bir kadroya ve Anthony Davis’te seçkin bir büyük adama alışıyor.Peki, sıralama doğru mu? Ve eğer LeBron artık NBA’in en iyi oyuncusu değilse, o zaman o nedir? NBA uzmanlarımızdan dördü gelecek sezonla ilgili büyük soruları ve beklentileri araştırıyor. Daha fazlası: NBArank 100-51 | 50-31 | 30-11 | 10-1 Şüpheler, drama ve egemenlik Jackie MacMullan: Bu sezon LeBron James’ten ne beklemeliyiz?

Entrika ve dramla dolu başka bir sezon. Dürüst olalım: O yardım edemez, belki üstü kapalı pasif-agresif tweet’ler olacaktır. Belki de ters giden bir oyuna verdiği fiziksel tepki bir anlatıyı da içerecektir. Her iki durumda da, LeBron’un Lakers’ın sezonu hakkında ne hissettiğini anlamak için fazla tahmin yürütmek gerekmeyecek, çünkü bize haber verecek. Başka sporcu sosyal medyayı bu kadar etkili kullandı mı? James, Salı gününü Taco’yu ulusal bir fenomene dönüştürdü ve sonra bunu markalaştırmaya çalışmak için sağduyulu davrandı.

İster spor salonunda cezalandırıcı antrenmanlarına bir göz atmak ister güneş doğmadan önce bahçede basketbol oynayan oğullarının sevimli kliplerini paylaşmak olsun, bizi kendi şartlarına göre dünyasına davet ediyor. Ruhuna açılan bu pencereler, NBA tarihinin en popüler oyuncularından biri olarak konumunu güçlendirdi. Elit sporcuların yüzleşmeleri için kendi ölümlerinden daha kafa karıştıran bir şey yok. LeBron, 2018-19 sezonunu kapatan gergin sol kasık nedeniyle bunu daha küçük bir ölçekte deneyimledi. Belki de bu sefer kendi yük yönetimi versiyonunu oluşturacak. James, anlamsız normal sezon yarışmalarında savunmada enerjisini koruduğunu zaten kabul etti. Ve evet, yanal hızında bir düşüş oldu.

Ama düşüş eğiliminde olduğunu açıklayan siz misiniz? Geçen sezon Lakers ile her taraftan hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı ile sonuçlanan ilk yolculuğunda, yine de 27.4 sayı, 8.5 ribaund ve 8.3 asist attı. LeBron’un güzelliği, gerçek ya da hayali yanları alma ve onları, inkar edilemez yeteneklerini bir kez daha gösterecek köpüklü bir köpüğe kanalize etme yeteneğidir. Lazer odağıyla bu uzun sezonda şüphecilere odaklandığını ve yeniden ortalanmış ve tahtını geri almak için yüksek motivasyonlu olarak ortaya çıkacağını inkar etmek mümkün değil.

Yeter artık. Taht çok fazla oynandı ve ben at oyunu oynamıyorum. Eter yakında geliyor! ?????????????????????? #JamesGang ??? – LeBron James (@KingJames) 1 Ağustos 2019 / ** / ** / Yani LeBron, antrenörleri, takım arkadaşları, uzmanları, genel menajerleri ve sahiplerini ve yoluna çıkan diğer herkesi ezip geçecek. o yakalanması zor dördüncü yüzüğü kavrama yöntemine meydan okumak için. Çoğu zaman bu arayışın ortasında, bir doğa gücü, kaçak bir lokomotif, bir şampiyonun özü olacak.

Ama arada bir, en büyük gücü – oyuncunun güçlenmesinin kralı olarak tartışmasız hükümdarlığı – kendisini en göze batan zayıflığı olarak ortaya çıkaracak. Bir bardak cabernet, herkes? İyi dinlenmiş LeBron neye benzeyecek? Kevin Arnovitz: Andre Agassi’nin otobiyografisi, “Açık, yaşlanan sporcunun fiziksel ve zihinsel acısını anlamlı bir şekilde paylaşıyor. Giriş bölümünün ilk sayfasında Agassi, kendisini artık her sabah uyanan kemikler, kaslar ve eklemlerden oluşan bir yığın olarak tanıtıyor.” kendime yabancı. “” Ben nispeten genç bir adamım, diye yazıyor Agassi. “Otuz altı. Ama doksan altı gibi uyanıyorum. Otuz yıllık koşudan, bir kuruşta durduktan, yükseğe zıpladıktan ve sert inişten sonra, vücudum artık özellikle sabahları vücudum gibi hissetmiyor.

Sonuç olarak aklım zihnim gibi hissetmiyor. “LeBron James, 30 Aralık’a kadar hala sadece 34 yaşında olmasına rağmen, dünyadaki hiçbir yüksek performanslı sporcu son 20 yıldır daha hızlı sprintler, ani duruşlar, patlayıcı atlamalar ve sert inişler yapmadı. James, 1.400’den fazla normal sezon ve playoff maçında 56.000 dakikadan fazla oynadı ve buna uluslararası rekabeti, lise yıllarını ve AAU turnuvalarını, gençlerin her gün rutin olarak birden fazla oyun oynadığı yıllar ve acımasız Editörün Seçimleri NBA’in en iyi oyuncuları sıralamada: Giannis ve Kawhi, kuşağının en büyük basketbol oyuncusu olarak tüm üstün nitelikleri için James’in kariyeri boyunca dayanıklılığı en etkileyici olabilir. NBA sezonlarında, sakatlık nedeniyle nadiren vakit kaçırıyordu.Ama geçen sezon, All-Star molasından beş hafta önce, sol kasıklarının gergin olması nedeniyle oyundan çıkmıştı ve Mart ayının sonlarında tamamen kapatmıştı. e Lakers, sezon sonrası çekişmeden kayboldu ve James, kış sakatlığından asla tam olarak kurtulamadı. 29 Mart’ta son oyununu oynadığı için James, 2019-20 sezonuna hiç hoşuna gitmediği bir şeyle girecek: üst düzey basketbol.gamblingprofessors.com

Nisan ortası ile Haziran ortası arasında yılın en yoğun rekabetini üst üste sekiz yıl sürdürdükten sonra, James’in bu ilkbahar ve yaz tek fizyolojik hedefi iyileşmekti.Bu, James ve geri kalanımızın bir sorunun cevabını öğrenmek üzere olduğu anlamına geliyor. 15 yıldır bir varsayımdan başka bir şey olmadığı sorusu: Yarım yıldan fazla dinlenmeye sahip LeBron James neye benziyor? James’in egemenliğinin en önemli özellikleri olan tüm bu biyomekanik hareketler her zamankinden daha güçlü olacak mı? Cuma günü yeniden inşa edilen bedenini Lakers antrenman kampına koyarken tüm bu koşma, sıçrama ve zorlama kapasitesi yenilenecek mi? İyileşmesi, daha hesaplı bir yük yönetimi programıyla birleştiğinde, en iyi haliyle daha seçici çıkışı NBA’deki herhangi bir oyuncu kadar ölümcül olan bir sporcu mu ortaya çıkaracak? James, en son şampiyonluğu kazandığında, 57’de sadece 16 maçta oynadı. 2016’daki günlük dönem.

Cavs sezonunun son haftaları ve Golden State Warriors ile yedi maçlık bir seriye giderken Doğu Konferansı boyunca yürüyüşleri pek tatil değildi, ancak 2016 NBA Finallerinde James’i izleyenler nadir bir durumda bir sporcu gördü Andre Iguodala’nın kovalamaca bloğuyla noktalanan enerjinin James’in 2019 araması, kaçınılmaz olanın kısa bir gecikmesinden başka bir şey olmayacak olabilir. Yaşın özelliklerinden biri de rejenerasyonun tatmin edici olmayan sonuçlarıdır. Eskiden yüzde 100 iyileşen yaralanmalar artık yüzde 94 güçle iyileşiyor. Bir zamanlar geçici olan ağrılar artık kalıcı olarak kalıyor.

Ve ikinci ve üçüncü vites arasındaki bu gecikme nereden geldi? Ancak James, diğer süper yıldızları engelleyen sınırlara nadiren maruz kaldı ve fiziksel istisnası onun tanımlayıcı özelliğidir. 2019-20’de, onu tam olarak ne kadar farklı kıldığını öğrenebilirdik. Kadro LeBron lehine mi yoksa aleyhine mi çalışacak? Chris Herring: Los Angeles’ta birçok nedenden ötürü riskler inanılmaz derecede yüksek. Lakers, çiftliği Anthony Davis ile takas etti. Bu sezondan sonra serbest oyuncu olacak ve işler raydan çıkarsa mor ve altın renginde kalacağının garantisi yok. (Tam bu senaryonun oynandığı Dwight Howard fiyaskosu, Lakers hayranları için hala ham bir anıdır). Bunun ötesinde, James, yaşı için hiç görmediğimiz bir seviyede performans sergiliyor olsa bile, kariyerinin dezavantajına sahip. İzlemeye değer bir unsur: James’den ileriye dönük ne kadar yapması istenecek?

Davis’i almak çok yardımcı oldu. Muhtemelen James’in sahip olduğu en yetenekli takım arkadaşı oldu. Ancak Kawhi Leonard’a inmemenin en büyük dezavantajlarından biri, LeBron’un yaşlandıkça hücumda dakikalarını kolaylaştırma olasılığını kaybetmesiydi. Davis’in yanındayken bile, James’in bu kadroda çok sayıda üst düzey top idarecisi yok. ESPN’nin en iyilerini posta kutunuza alın The ESPN Daily, hafta içi her gün en büyük spor haberlerini ve anları sunar. Politika Son E-postayı Okuyun: Rajon Rondo bir süredir daha az agresif ve kariyerinin düşük bir serbest atış oranının% 8,3 olduğu bir sezondan çıkıyor. Alex Caruso anları yaşadı ve hayranlarından biri ama yine de bilinmeyen bir şey, çünkü geçen sezon katkılarının çoğu sezon eşdeğeri çöp zamanı sırasında geldi.

Ve Lakers bir avuç kayda değer imza atarken – Danny Green, Avery Bradley, Quinn Cook, Jared Dudley – takımın yine göze batan bir sorunla baş başa kalıp kalmadığı sorusunu gündeme getirmek doğru olur. Geçen sezonda kadroya yeterince şut attı, şaşırtıcı olmayan bir şekilde ligi 3 sayılık yüzdeyle sondan ikinci bitirdi. Şimdi, Los Angeles Peter’ı Paul’e ödeme yapmak için soymuş olabilir: Lakers, ihtiyaç duydukları şutlara sahipler, ancak James’in kariyerinde defalarca set yapmak yerine kanatta daha fazla oynamasının görünüşte ona fayda sağlayacağı bir zamanda top kullanma seçeneklerinden yoksunlar kendisi ve Davis için oyun oynadı. 2016’da arkalığa tutturduğu Iguodala turnikesi, James aslında kenara çekilip dinlenebildiği bir hücum sekansının hemen ardından gerçekleşti. All-Star takım arkadaşı Kyrie Irving topu baştan sona yönetti. Irving’in varlığından dolayı bir kurgu adamı olarak daha az şey yapmak zorunda kalmak, James’i bu dizi sırasında önemli anlarda daha keskin yaptı.

Aynı şey, James’in üzerindeki baskıyı kaldıracak sağlam bir top tutucusu daha olsaydı, bütün bir sezon için de geçerli olabilirdi. Bunların hiçbiri, James ve Lakers’ın inanılmaz bir sezon geçirmeyeceğini göstermez. Ancak James ve AD’yi çevreleyen kadro yapısı muhtemelen LeBron’u hepsini yapmaya zorlayacak ve kariyerinin sonundaki pilini ideal olandan daha fazla tüketecek.James yine de istediği zaman düğmeyi çevirebilir mi? Kevin Pelton: Geçen sezonun All-Star Maçı, Lakers’ın kadrosundaki kusurlar belli olduktan çok sonra, yine de tek bir nedenden ötürü play-off’ları yapmalarını bekliyordum: LeBron’un geçişi yapması. Sonuçta, James’in normal sezon boyunca uzun süreli playoff koşularında enerji tasarrufu sanatında ustalaştığını ve bu sırada kendisini NBA’in en iyi oyuncusu olarak yeniden kurduğunu düşündüm. Öyleyse, playofflar garanti edilmezse, James aynı dehşeti ligde zorlama koşusu sırasında ortaya çıkarırdı, değil mi?

Şubat tatilinden sonraki ilk maçında Houston Rockets’ı yendikten sonra, Lakers, playoff umutlarını etkili bir şekilde sona erdiren rakip LA Clippers’a mağlup olmak da dahil olmak üzere sonraki altı maçtan beşini düşürdü. James için çaba gösterilmediğinden değildi. Bu süre boyunca maç başına 39,7 dakika oynadı ve tam anlamıyla etkisiz değildi, ortalama 28,3 sayı, 10,1 asist ve 8,7 ribaund ortalamaları. Kutu skoru sayıları bir yana, bu, beklediğimiz türden dominant LeBron değildi. bahisler en yüksektir. NBA Advanced Stats’e göre, savunma tarafında kötü bir şekilde mücadele eden Lakers, sahada 100 pozisyonda 3,8 puan farkla geride kaldı. O dönemin tanımlayıcı hatırası, James’in alçakça Phoenix Sun’a çarpıcı bir kayıp sırasında arkalıktan gelen bir pas attığında dikkatsiz bir ciro oldu. LeBron’un bu sezon geçen kış sonlarından daha iyi olacağına inanmak için pek çok neden var. Altı aylık boşluğu dahil James, yeni bir ortamda ikinci sezonunda çok daha iyi oynama eğiliminde.

Miami Heat ile yaptığı en kötü sefer, Dallas Mavericks’e karşı NBA Finalleri mağlubiyetinde bir erime ile sona eren ilk seferiydi. Aynısı Cleveland Cavaliers’la yaptığı ilk normal sezon için de geçerliydi ve James’in playofflarda açmadan önce sakatlığı nedeniyle zamanı kaçırdığı. Lakers’ın kimyası, takımın daha önce Anthony Davis ile takas yapma girişiminin başarısız olmasından sonra da kırıldı. anlaşma bu Haziran tamamlandığında karşılığını veren son tarih. Davis ve James’in etrafında oluşturulan bir kadro onun oyun tarzını daha iyi tamamlamalı. Bununla birlikte, geçen sezon James kendisini MVP ödüllü bir megastar olarak kurduğundan beri ilk kez oldu ve onu anlamlı bir şekilde NBA’in en iyi oyuncusu olarak oynadığını göremedik. zaman aralığı. LeBron’un yaşı ve 18 yaşında lige girdiğinden beri biriktirdiği tarihi kilometre göz önüne alındığında, hala bu kadar yükseklere sahip olup olmadığını merak etmek doğru.

Sonuç olarak, LeBron kendisini yabancı bir bölgede 2019-20 sezonuna girerken buluyor: Bizi ligdeki en iyi oyuncu olduğuna ikna etmesi gerekiyor. Daha fazlası: NBArank 100-51 | 50-31 | 30-11 | 10-1 19 Ekim 2020İlişkili Basın BRÜKSEL – Dünya şampiyonu Julian Alaphilippe, bir günlük klasik Flanders Turu’nda sezon sonu kazasının ardından Pazartesi günü sağ elinde başarılı bir ameliyat geçirdi.Fransız, isabet aldıktan sonra elindeki iki kemiği kırdı. Alaphilippe, üç kişilik bir ayrılığın parçasıydı ve olay, Hollandalı binici Mathieu van der Poel’i galibiyet sprintinde Belçikalı Wout van Aert’i geride bıraktı. “Dünya için her şey yolunda gitti. Şampiyonu olan Alaphilippe’nin takımı Deceuninck Quick-Step prosedürü açıkladı.Alaphilippe, elini koruyan alçı kaldırıldıktan sonra üç hafta içinde antrenmana devam edebilecek, Belçikalı ekip, “Çarpışma korkunç bir andı ve ne zaman oldu? Kendimi yerde buldum, daha kötüsünü düşündüm, dedi Alaphilippe. “Neyse ki, o kadar da kötü değil.” 24 Eyl 2020 ESPN Reigning dünya şampiyonu Chloe Dygert, Cuma günü bireysel zaman denemesinde UCI Road Dünya Şampiyonasından düşerken, yarışı Hollandalı kadın Anna van der Breggen kazandı ve gökkuşağı formasını alacak. 23 yaşındaki ABD’liygert, İtalya’nın Imola kentinde 31,7 km’lik parkurda bisikletinin üzerinde dengesiz bir şekilde bir virajı aldı ve yol kenarındaki bir bariyere çarptı ve devrildi.Editör’ün Seçtiği Bisikletçi Jakobsen kaza sonrası komadan çıktı. ravineU.S çarptıktan sonra. binici Dygert, 2. günde iki kez dünya markasını kırdı RelatedHer ABD Ekibi arabası hemen kurtarmaya geldi ve altı kez Olimpiyat madalyalı sporcu, ambulansa nakledilmeden önce yol kenarında sağlık personeli tarafından tedavi edildi.

Abrir chat