Seleccionar página

Raport podaje, że dziś liczba ta wynosi 18%

Po anonimowej wskazówce ochotnik stał się podejrzliwy wobec roszczeń Deaokarana i rozpoczął własne dochodzenie. Jak się okazuje, kłamała na temat swojego stanu i przeznaczała pieniądze na czynsz i wydatki służbowe.

Incydent ten ujawnia większy problem oszustów wykorzystujących tragedię dla własnych korzyści finansowych oraz szybkości, z jaką dobra wola innych może uczynić ich ofiarami oszustwa za pośrednictwem crowdsourcingu online i mediów społecznościowych.

STAT) “target =” _ blank “title =” Udostępnij ten artykuł na Facebooku “> STAT) source = MedPage% 20Today “target =” _ blank “title =” udział w linkin “> ,,,

HOUSTON, 30 czerwca – Leczenie migotania przedsionków, zlokalizowanego raka prostaty i bólu krzyża powinno znaleźć się wśród najważniejszych priorytetów badawczych rządu w zakresie skuteczności, podczas gdy rzucanie palenia, migrena i choroba zwyrodnieniowa stawów znajdują się znacznie dalej na liście, zgodnie z nowym raportem .

Te sześć warunków nie znajduje się dosłownie na szczycie i na dole listy 100 priorytetów Instytutu Medycyny w zakresie finansowania porównawczych badań skuteczności. Jednak pierwsze trzy należą do 25 najważniejszych priorytetów, a kolejne trzy do 25 najniższych.

Punkty akcji

Wyjaśnij pacjentom, że sponsorowany przez rząd komitet organów opieki zdrowotnej ustalił priorytety finansowania badań mających na celu identyfikację najskuteczniejszych sposobów diagnozowania i leczenia chorób.

Raport „Wstępne krajowe priorytety badań porównawczych efektywności” odzwierciedla opinie pracowników służby zdrowia, rzeczników konsumentów, analityków politycznych i innych osób, które złożyły nominacje online lub uczestniczyły w publicznych sesjach na ten temat, zgodnie z oświadczeniem IOM.

Głównym zadaniem komisji, która przygotowała raport, było określenie, jak najlepiej wykorzystać finansowanie badań nad porównawczą skutecznością strategii diagnostycznych i terapeutycznych.

„Decyzje dotyczące opieki zdrowotnej zbyt często są kwestią domysłów, ponieważ brakuje nam wiarygodnych dowodów, aby je o tym poinformować” – powiedział w oświadczeniu dr Harold C. Sox, redaktor Annals of Internal Medicine i współprzewodniczący panelu IOM.

„Na przykład, w tym kraju wydajemy bardzo dużo na testy diagnostyczne w kierunku choroby wieńcowej serca, ale brakuje nam wystarczających dowodów, aby określić, który test jest najlepszy”.

Raport IOM kładzie podwaliny pod wysiłki zmierzające do zgromadzenia dowodów na to, że pracownicy służby zdrowia muszą podejmować lepsze decyzje i osiągać lepsze wyniki – dodał współprzewodniczący Sheldon Greenfield, MD, University of California Irvine.

Komisja IOM otrzymała prawie 1300 nominacji i wybrała je na listę 100. Członkowie komisji podzielili następnie 100 priorytetów na kwartyl po 25 każdy, reprezentujący najbardziej i najmniej pilny – ich zdaniem.

Przykłady innych tematów o wysokim priorytecie obejmują leczenie ubytku słuchu u dzieci, integrację terapii biologicznych z chorobami zapalnymi i zwalczanie opornych na metycylinę Staphylococcus aureus.

Mieszkańcy dna obejmują alternatywne strategie postępowania klinicznego w przypadku zapalenia wątroby typu C, monoterapię w porównaniu z politerapią w leczeniu padaczki oraz strategie zmniejszania chorobowości i śmiertelności u osób z poważnymi i uporczywymi chorobami psychicznymi.

Środkowa część listy obejmuje porównanie chirurgii wspomaganej robotem i konwencjonalnej, terapii nerkozastępczych oraz innowacyjnych strategii leczenia zastoinowej niewydolności serca.

Raport był odpowiedzią na prośbę Kongresu o określenie priorytetów dla wysiłków o wartości 1,1 miliarda dolarów w celu poprawy jakości i wydajności opieki zdrowotnej za pomocą badań porównawczych skuteczności. Wysiłek ten jest uwzględniony w amerykańskiej ustawie o odbudowie i reinwestycji z 2009 roku.

Podsumowanie raportu i pełna lista priorytetów są dostępne w Internecie na stronie raportów Instytutu Medycyny dla wstępnych krajowych priorytetów badań porównawczych nad skutecznością.

Charles Bankhead jest starszym redaktorem ds. Onkologii, a także zajmuje się urologią, dermatologią i okulistą. Dołączył do MedPage Today w 2007 roku. Śledź

,

WASZYNGTON, 1 kwietnia – Nowy raport Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej odzwierciedla apel administracji Obamy o szybką i znaczącą reformę opieki zdrowotnej.

Raport, opublikowany na stronie healthreform.gov administracji we współpracy z regionalnym forum opieki zdrowotnej w Greensboro w Północnej Karolinie, cytuje statystyki z krajowych badań i raportów dotyczących rosnących kosztów opieki zdrowotnej w tym kraju, zmniejszającego się dostępu do opieki i luk w jakości.

Według raportu prawie 87 milionów ludzi – jeden na trzech Amerykanów – w wieku poniżej 65 lat nie było ubezpieczonych w pewnym momencie w latach idealica ile kosztuje 2007 i 2008, prawdopodobnie z powodu rosnących kosztów opieki zdrowotnej, które podwoiły się w całym kraju w latach 1996-2006.

Oczekuje się, że koszty będą nadal rosły z obecnych 16,2% produktu krajowego brutto do 25% w 2025 r. I 49% w 2082 r.

W 2007 roku Stany Zjednoczone wydały około 2,2 biliona dolarów na opiekę zdrowotną, czyli 7421 dolarów na osobę.

Według raportu, składki na ubezpieczenie zdrowotne sponsorowane przez pracodawców wzrosły ponad dwukrotnie w ciągu ostatnich dziewięciu lat – o sześć razy szybciej niż skumulowany wzrost płac.

„W wyniku tych miażdżących kosztów opieki zdrowotnej amerykańskie firmy tracą zdolność konkurowania na rynku globalnym” – czytamy w raporcie.

Na przykład General Motors wydał 4,6 miliarda dolarów na opiekę zdrowotną w 2007 roku, dodając dodatkowe 1525 dolarów do kosztu każdego wyprodukowanego pojazdu.

Rosnące wydatki obciążyły również pracowników, zwłaszcza z powodu podwyżek podlegających odliczeniu. W 2000 r. Tylko 1% pracowników miało odliczenia większe niż 1000 USD. Raport podaje, że dziś liczba ta wynosi 18%.

A mniej pracowników faktycznie ma dostęp do planów zdrowotnych pracodawcy. Odsetek Amerykanów niebędących w wieku podeszłym objętych ubezpieczeniem zdrowotnym opartym na pracodawcy spadł z 66% w 2000 r. Do 61% w 2007 r.

Według raportu, utrata produktywności w miejscu pracy z powodu zmniejszonych kosztów dostępu do opieki zdrowotnej od 65 do 135 miliardów dolarów rocznie.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej przyznał amerykańskiej opiece zdrowotnej ogólny wynik 65 na 100 w 37 punktowej ocenie wydajności. Analiza wykazała, że ​​tylko 60% otyłych dorosłych otrzymało porady dotyczące ćwiczeń, a nieco ponad połowa dzieci otrzymała porady dotyczące zdrowego żywienia.

We wstępie raportu stwierdza się, że „pokazuje, jak obecny system zawiódł miliony Amerykanów i dlaczego musimy w tym roku przeprowadzić kompleksową reformę zdrowia”.

Główne źródło

Departament Zdrowia Stanów Zjednoczonych Usługi człowieka

Odniesienie do źródła: „Koszt bezczynności: pilna potrzeba reformy zdrowia” HHS 2009.

,

HARTFORD, Connecticut, 19 stycznia – Osiem stanów i kilka grup prywatnych zwróciło się do sądów federalnych o odrzucenie w ostatniej chwili reguły „sumienia ofiarodawców” administracji Busha.

Zasada, która wejdzie w życie we wtorek, pozwoli pracownikom służby zdrowia odmówić udziału w jakichkolwiek działaniach, które uznają za moralnie niewłaściwe.

Prokurator generalny Connecticut, Richard Blumenthal, złożył tutaj pozew pod koniec zeszłego tygodnia, do którego dołączyło sześć innych stanów, dążąc do obalenia reguły.

Prokurator generalny stanu Nowy Jork Andrew Cuomo wytoczył osobny pozew w imieniu swojego stanu. Jeszcze inne działania zostały wniesione przez Planned Parenthood Federation of America, National Family Planning and Reproductive Health Association oraz American Civil Liberties Union.

Wszystkie pozwy argumentują, że nowe przepisy prawdopodobnie pozbawią pacjentów potrzebnych usług, w szczególności antykoncepcji doraźnej dla ofiar gwałtu.

„Niezliczonym kobietom można odmówić antykoncepcji awaryjnej i innej opieki – nawet po gwałcie – bez odpowiednich informacji i alternatyw” – powiedział Blumenthal w oświadczeniu.

„Celowo osłania termin aborcja nową i niepotrzebną dwuznacznością, zachęcając każdą osobę do zdefiniowania go i zaprzeczenia praktycznie wszystkim formom antykoncepcji, nawet antykoncepcji doraźnej dla ofiar gwałtu. Należy szanować indywidualne przekonania, ale nie powinno to decydować o dostępności niezbędnej opieki zdrowotnej ”.

Cuomo powiedział, że przepisy pozwolą również pracownikom na ukrywanie informacji przed pacjentami bez powiadamiania ich pracodawców.

Zasada jest sprzeczna z nowojorskimi przepisami, które wymagają od szpitali zajmujących się ofiarami gwałtu udzielania informacji na temat wszystkich możliwości prawnych, w tym antykoncepcji awaryjnej.

„Przepisy Provider Conscience prawdopodobnie uniemożliwiłyby nowojorskiemu egzekwowanie tych przepisów i odpowiednią ochronę praw ofiar napaści na tle seksualnym”, zgodnie z oświadczeniem biura Cuomo.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej ogłosił ostateczną zasadę w grudniu po trzymiesięcznym procesie komentowania publicznego. (Zobacz: Administracja Busha wydaje ostateczną regułę sumienia dostawcy)

Nowa zasada miałaby zastosowanie do każdego pracownika, który bierze udział w procesie świadczenia opieki zdrowotnej, w tym wykonywaniu czynności pomocniczych, takich jak mycie narzędzi medycznych. Pozwala także pracownikom samodzielnie decydować, jakie czynności obrażają ich sumienia.

Tak zwane prawa sumienia dostawców są znane od lat, ale odnosiły się one głównie do zachowania lekarzy i pielęgniarek.

Przychodząca administracja Obamy może odwołać regułę, ale wymagałoby to takiego samego długiego, formalnego procesu tworzenia reguł, jaki zastosowano do jej wdrożenia.

W Izbie Reprezentantów i Senacie wprowadzono również przepisy, które wstrzymałyby regulację.

Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i inne grupy lekarzy, a także Amerykańskie Stowarzyszenie Szpitali sprzeciwiły się tej regule, która została zaproponowana po raz pierwszy w sierpniu.

Do pozwu Blumenthala dołączyli prokuratorzy generalni z Kalifornii, Illinois, Massachusetts, Oregonu, Rhode Island i New Jersey.

,

WASZYNGTON, 8 stycznia – Tom Daschle, wybrany przez prezydenta elekta Baracka Obamę na sekretarza ds. Zdrowia i opieki społecznej, powiedział, że stażyści medyczni powinni mieć umorzone pożyczki szkolne i otrzymać inne zachęty do wyboru kariery w podstawowej opiece zdrowotnej.

Daschle powiedział senatorom na dzisiejszym przesłuchaniu bierzmującym, że chce wysłać wiadomość do studentów medycyny: „Jeśli pójdziesz tą drogą, znajdziemy sposób, aby upewnić się, że masz środki finansowe, aby stać się dostawcą pierwszej linii, którego potrzebujemy . ”

Daschle zeznawał przed Senacką Komisją Zdrowia, Edukacji, Pracy i Emerytur (HELP), której przewodniczy Edward Kennedy (D-Mass.).

Abrir chat